Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig képes egy ember tűrni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig képes egy ember tűrni? Mikor jön el az a szint, amikor azt mondja: vége?

Figyelt kérdés

Kb egy éve a párommal közös albérletbe költöztünk pár barátunkkal. Azóta az a helyzet, hogy a barátok, az iszogatás, a szórakozás neki az első. Szinte heti jelleggel megígéri, hogy megváltozik és többet foglalkozik velem, de ez csak addig tart, ameddig kimondja.

Ma este is én naiv, elkészültem, smink, szép fehérnemű, minden, ami kell, várom, hogy fel jöjjön hozzám, erre még javában lent iszogat és jól érzi magát nélkülem.

Én is társasági ember vagyok, de szeretnék néha kettesben lenni vele. Kb 2 hónapja nem voltunk együtt és én mindig reménykedem, hogy hátha ma minden jó lesz, de állandóan van valami. Már azt is a fejéhez vágtam elkeseredésemben, hogy ha nem változtat a dolgokon, akkor meg fogom csalni. Lehet, hogy furán hangzik, de egy 26 éves felnőtt nő vagyok és szükségem van a szexre. Persze van olyan, hogy ő akarja és én elutasítom, mert ugy vagyok vele, hogy nehogy már akkor legyünk együtt, mikor ő épp ráér. Nagyon sokat dolgozik, hétközben mindig fáradt, a szombat esték lennének a legalkalmasabbak egy hosszabb, együtt eltöltött éjszakára, mert vasarnap nem dolgozik, de akkor is a haverokkal van.


2016. júl. 2. 22:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Figyelj, a te dolgod az, hogy dolgozz, főzz, moss, takaríts, és terpessz ha ő úgy akarja. Ennyi.
2016. júl. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Ez aztán a szerelem. Én már rég kimondtam volna.
2016. júl. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Ez nem egy egészséges párkapcsolat, közelről sem. A helyedben megmondanám neki, hogy kap még 1 hónapot, és ha nem lesz gyökeres változás, akkor bye-bye.
2016. júl. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Keress mast, ne pazarold az idod ilyen emberre.
2016. júl. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

leírtad amúgy a dolog lényegét.

amikor ő kezdeményezne egy spontán dugást,akkor te elutasítod.

neki meg ahhoz nincs kedve,hogy előre megtervezve a szabad napján egész éjszaka dugnia keljen.

2016. júl. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Adtam már neki egy hónapot, kettőt is, de csak kb egy hétig tart a változás. Nem szeretem feladni a dolgokat, ezért küzdök már egy jo ideje ezért a kapcsolatért. 8 éve vagyunk együtt, ő az első es egyetlen férfi az életemben, ezért pláne nehéz.

Persze, hogy nem leszek vele együtt, mikor ő épp így gondolja, mikor ő soha nem veszi figyelembe, hogy én mit szeretnék. Nyilván, jobb program a haverokkal leinni magát az embernek, mint a szerelmével tölteni egy szenvedélyes, fergeteges éjszakát.

2016. júl. 2. 23:13
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
ha meleg a sör, akkor vége
2016. júl. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%

mi vagy te a főnöke hogy adsz neki időt,meg be akarod szabályozni?

meg letiltod a spontán dugást és úgy viselkedsz mintha te tennél szívességet?

te játszmázol itt és te teszed tönkre az egészet.

nekem sem lenne kedvem hosszasan szerelmeskedni az egész estét rászánni egy egy olyan nőre,aki állandóan csak számon kér,beszabályoz,feltételekhez köz.

ezért ebben az esetben persze hogy sokkal,de sokkal jobb a haverokkal lenni.

2016. júl. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Igazi hp vagy.
2016. júl. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ja, meglátnám melyik nő tűrné el azt, hogy a párja heti 3x részeg és esténként elalszik 2 mondat nélkül. Nyilván én vagyok a hp.
2016. júl. 2. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!