Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez undorító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez undorító dolog? Gáz lenne belemenni?

Figyelt kérdés

Van egy haverom, akinek az egész családjával nagyon nagyon jó a kapcsolatom, az anyja szinte úgy kezel, mintha a lánya lennék, szóval tényleg szeretjük egymást. Pár napja mesélte a haverom, hogy az anyja összejött egy fiatalabb pasival (35-36 körüli lehet), akibe halál szerelmes, már oda is költöztette hozzájuk. De neki nagyon nem tetszik a pasi, szerinte sunnyog, csak átveri az anyját, meg stb. És kitalált egy tervet, itt jövök képbe én, mivel elég sokat vagyok náluk, főleg most nyáron, kitalálta, hogy buktassuk le a pasit, kvázi azzal, hogy én "elcsábítom". Aztán ezt akár videóra venni vagy valami, hogy legyen ellene bizonyíték...

Én egyszer láttam ezt a pasit, valami furcsa tényleg van rajta/benne, nekem sem tűnik teljesen őszintének, és mivel nagyon nagyon szeretem a haverom anyját, nem szeretném, hogy felültessék, de ez az ötlet egyszerűen annyira beteg...nem tudom mit tegyek, ha esetleg a pasi őszinte (bár ezt nehezen hiszem el), akkor nagyon beégünk... Mit tennétek a helyemben?


2016. júl. 6. 20:08
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ja, 18 éves vagyok
2016. júl. 6. 20:08
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
ne menj bele ilyesmibe!! oltári nagy balhé lehet belőle!!
2016. júl. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek :(
2016. júl. 6. 20:09
 4/23 anonim ***** válasza:
Undorító...
2016. júl. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem haver, aki vélt vagy akár valós dolgok miatt arra kér, hogy kompromittálj mást és saját magadat. Ahogy az első írta. Eszedbe ne jusson ilyenbe belemenni. Az nem barát, aki ilyet akar tőled a barátságotokra hivatkozva.
2016. júl. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Valoszinu az anyukaja ugy megharagudna rad, hogy tobbet az eletbe be nem tehetned a labad abba a hazba. Ha neked ez ennyit meger akkor hajra.
2016. júl. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
ilyen ajánlatokat messze kerülj el. Nem a te dolgod ez. A haverod anyjával kell beszélni, ha tényleg van alapja a feltételezéseteknek, de lehet hogy csak egymásnak beszélitek be és az ugy meg rohadt gáz.
2016. júl. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
És te(ti) mennyivel leszel különb a lebuktatott félnél, ha megbas_atod magad vele?
2016. júl. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%

Nekem volt egy ilyen sztorim!

Nagyon utál az egész család!

Kérlek ne menj bele....

Kérlek.......

Kérlek................

Egy életre kxrvát csinálnál magadból!

Legyen eszed!

A rosszlányok.hu-n fizettek egy 10-est egy lánynak, aztán az megcsinálja!

Kérlek ne tedd tönkre az életed!

2016. júl. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

A barátod lehet, hogy féltékeny!

Nem?

Nem éri meg!

Ilyenbe ne menj bele!

Az előzőnek igaza van!

Ha mindenképpen meg akarjátok csinálni, akkor hívjatok, profit!

2016. júl. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!