Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen dolog úgy belemenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolog úgy belemenni egy kapcsolatba, hogy egy másik valakibe vagy szerelmes, de őt nem kaphatod meg?

Figyelt kérdés

Az új kapcsolat ezesetben még nem szerelem, csak vonzódás. Ez így érthető és helyes-e, vagy meggondolandó és elítélendő?


Szerintem rendben van, csak nehéz.


2009. ápr. 23. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is rendben van. Jobb mint egyedül bánkodni és szenvedni mert nem lehetek azzal akit szeretek
2009. ápr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

En egyszer vegig mentem egy ilyen kapcsolaton de nem jott ossze, ha nem szereted ne menj bele!

Aztan jott egy harmadik es azzal tokeletes minden mert az elsot elfelejtettem vagyis elmult a szerelem.:D

2009. ápr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, részedről lehet, hogy jó lenne, hiszen ahogy az előző is írta: jobb nem egyedül szenvedni és bánkódni. DE! Egy kapcsolat két emberről szól, és ha te nem vagy belé szerelmes, csak vigasztalódsz és felejtesz, viszont ő szeret téged, akkor nagyon rosszul fog kijönni. Nem szabad egy ember érzéseit sem kihasználni azért, hogy utána jobban érezd magad!
2009. ápr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Én úgy vagyok vele,h tudom h nem szabad egy másik ember érzéseit kihasználni,de elsősorban az ÉN érdekeimet kell néznem,h nekem az aj ó ha nem vagyok egyedül. Önző dolog,de én magam miatt nelemennék ilyenbe.

Lehet lepontozni

2009. ápr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Kedves utolsó, felpontoztalak.


Ez a legnehezebb az egészben, hogy a végén esetleg ne okozzunk a másiknak fájdalmat.

2009. ápr. 23. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!