Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, nektek a kis mell jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek a kis mell jön inkább be vagy a nagyobb?

Figyelt kérdés
Nekem kicsi, és elég rossul érzem magam miatta, mert a pasiknak a nagyok szoktak tetszeni. 22/L

2016. júl. 7. 00:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
67%
Csakis a nagy.
2016. júl. 7. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a kicsi. Valamiért kiráz a hideg a nagytól. Nem vagyunk egyformák.
2016. júl. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
22 évesen ilyet kérdezni..
2016. júl. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretem az illetőt felőlem akármilyen melle lehet. Nem ezen múlik 25/F
2016. júl. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
Kicsi :P De ha valaki a mellméreted alapján ítél meg, azt jobb elkerülni :)
2016. júl. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

sok fiú/férfi a nagy melleket szereti, de nekem sokkkal jobban bejönnek a kis mellű lányok, a túl nagyok meg szerintem egyenesen csúnyák szoktak lenni. persze messze nem a mellméret a nők legfontosabb tulajdonsága. én sosem mellméret alapján választottam barátnőt, hanem a személyisége, összhang, egyetértés, stb. miatt. mondjuk emiatt sosem volt olyan barátnőm, akinek akkora mellei lettek volna, mint ami nekem igazán bejönne, de ez sosem zavart. akit szeretek, azt olyannak szeretem, amilyen.


ne érezd magad rosszul a kis mellek miatt és pláne ne szabasd át őket csak azért, hogy néhány hülyének esetleg jobban tetssz! a mellműtéteknek is vannak egészségügyi kockázatai, fertőzések, hegek maradnak, drága is és mit csinálsz aztán, ha egy nap valakinek (talán épp az igazinak?) pont azért nem fogsz majd tetszeni, mert a kicsi jobban bejönne, vagy csak a beavatkozás nyomai nem tetszenek?


ha te jól érzed magad a bőrödben, akkor másoknak is tetszeni fogsz. akinek meg nem, azzal ne foglalkozz, mert nem érdemlik meg!


vannak praktikus előnyei is a kis melleknek. a nagyobb mellek többször vannak útban bizonyos helyzetekben, nem minden ruhában olyan könnyű elférni velük, jobban ringatóznak, ugrálnak különféle mozgások közben, ami akár kényelmetlen is tud lenni, sőt fájdalmakat is okozhat és a gravitáció is jobban hat rájuk, jobban eldeformálódnak az idő múlásával, a nagyon nagy mellek meg hátfájást okozhatnak és a melltartó sem feltétlenül egészseges/kényelmes, főleg a nagy melleknél.

2016. júl. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Csak a kicsi!
2016. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
38%

Micsoda véletlen, hogyha valaki a kis melle miatt rinyál egyből felbukkan egy tucat válaszoló, aki a kicsit részesíti előnyben.

Gondolom ha a kérdezőnek az lett volna a baja, hogy van rajta 10 kiló felesleg, akkor is hasonló válaszok születtek volna.

2016. júl. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Kicsi, de nekem az arc, a szem az ami fontos szemből. Amúgy egy szép kerek popsi sokkal izgatóbb mint két strandlabda a csja melkasára rögzítve. Főleg ha mű... Broáh... :P
2016. júl. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Nekem az olyan B kosaru az idealis

20/F

2016. júl. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!