Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, nektek a kis mell jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek a kis mell jön inkább be vagy a nagyobb?

Figyelt kérdés
Nekem kicsi, és elég rossul érzem magam miatta, mert a pasiknak a nagyok szoktak tetszeni. 22/L

2016. júl. 7. 00:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám a pici melleivel egyszerre két babát szoptatott,engem és az ikertestvlremet. Tehát ha valaki azt meri állítani,a kismell nemm termel anyatejet,ássa el.magát,mert tanulatlan sötét tuskó.


Issmmertem nagy keblekkel rendelkező nőt,aki nem volt képes szoptatni a baabáját.

Bár sokan azt mondják,a szoptaatás is fejben dől el, haa valaki félti a mellei épségét,és nem tesz semmit,azért hogy szoptatni tudjo. Nem is fog. Az ény anyukám nagyoon is akarta,direkt olyan ételekeet fogyszatott,aamik segítik a tej termelésben.

Tehát a mellméret nem függ össze azzal,hogy valaki biológialag nem képes vagy képes szoptatni

2016. júl. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Amint olvashattad sok pasinak a kis cicik jönnek be vagy nem annyira fontos számukra.

Emiatt ne érezd rosszul magad! :)

2016. júl. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Húha, köszönöm a válaszokat mindenkinek! Elég sokan írtatok. :) Egy kicsit így már jobban érzem magam, de azért bizonytalankodom is picit. Valahogy mindenhonnan azt hallani, hogy a pasik a nagy mellekért vannak oda, de ezek szerint ez nem teljesen igaz. Köszi még egyszer mindenkinek! :)
2016. júl. 7. 18:52
 24/29 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam,ha a kapcsolat őszinte, nem a mellméreten fog eldőlnk a kapcsolat. Lehet egy nagyobb mell feétűnőbb,látványosabn,de igenis lehet egy kismell is szexi. Sok férfinak maga a nő alalja számít,mindenkinekk más. Egy érett férfi,akinek komly szándékai vannak,nem a mell alapján fog párt választani magnának.
2016. júl. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Áttért a gyk nem reprezentatív minta.
2016. júl. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
a kis mell ráadásul szoptatásnál megnő, szoptatás után viszont ugyanolyan kicsi és feszes marad mint előtte. Egy eleve nagy mell, szoptatásnál mégjobban megnő és utána megereszkedik, nem olyan lesz mint eredetileg. persze biztos van kivétel, meg ez inkább tipp :D
2016. júl. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Nem a mellének nagyságától függ a kapcsolat milyensége. Számomra legalább is.

És a kicsi melleket is szívesen simogatom, puszilgatom, stb! f.

2016. júl. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Laca3312 válasza:

Igen! A nagy mell látványos, szép, izgató!

Egészen addig míg le nem veszik a meltartót és a gravitáció végzi a dolgát! Főleg egy szoptatás után egyenesen undorító (de erről persze a nagymellü nők nem tehetnek)! A férfiak legalább 70%-a a kerek, alma, pattogós melleket szereti, és ezek a szoptatás után is (nem 100%-ban ) de megőrzik formályukat! Nekem egyszer volt igazán nagymellü barátnőm de nekem anyás volt és 21 évesen már eléggé lógott a nagy súly miatt! Na meg a kis mell lányosabb, de az biztos hogy ehez sportos test dukál!

2017. febr. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Csak a nagyok.
2017. febr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!