Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek a babapunci tetszik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek a babapunci tetszik, azok csak a neten láttak puncit?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon csúnya,zárt lábak mellett is olyan,mintha valami hiányozna. Üres a punci. Aztán ha szétnyitod az ajkakat,alig van egy kicsi terület,amit lehet izgatni. Látványra is sokkal szebb ha van ott 1-2 szopogatnivaló nagyobb falat.

2016. júl. 7. 22:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem, személyes tapasztalatok alapján tetszik. De nyugi, ha salátád van, azt is megeszem.
2016. júl. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
"nagyobb falat", micsoda megfogalmazás, kiégek :DD
2016. júl. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
30%
Ízlés dolga! Más-más az ízlésünk. Már közeledve a hatvanhoz biztosan elhiszed, hogy nem csak képen láttam jópár puncit, de nekem akkor is a baba jön be.
2016. júl. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
A kérdésre válaszolva: nem.
2016. júl. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%
Az a baj, hogy sokan keverik a babapuncit a szimmetrikus szép puncival. A babapunci az a kifejletlen punci, nem amire gondolnak.
2016. júl. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért kell leszólni az egyiket vagy a másikat. Nem a punci a lényeg, hanem a tulajdonosa. Ezt kellene már megérteni itt ennek a rengeteg embernek.
2016. júl. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
30%
Akkor csak szopogasd. Nehogy azt mond már hogy egy baba puncin nincs mit izgatni. Igen is a baba punci a legszebb. Ettől el tekintve mindegy hogy milyen mert mindegyik jó a maga módján
2016. júl. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen,nekem is úgy tűnik hogy keverik.
2016. júl. 7. 23:22
 9/21 anonim ***** válasza:
6-NAK GREEN- aZ CSAK EGY TESTRÉSZ,ÖSSZESÉGÉBEN REJLIK EGY NŐ,VAGY AKÁRKI
2016. júl. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tök mindegy, hogy milyen van neki?

Ti egy testrésszel jöttök össze egy nő helyett?

Mi bajotok van emberek?

2016. júl. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!