Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek a babapunci tetszik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek a babapunci tetszik, azok csak a neten láttak puncit?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon csúnya,zárt lábak mellett is olyan,mintha valami hiányozna. Üres a punci. Aztán ha szétnyitod az ajkakat,alig van egy kicsi terület,amit lehet izgatni. Látványra is sokkal szebb ha van ott 1-2 szopogatnivaló nagyobb falat.

2016. júl. 7. 22:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Minden punci szép. Én mindegyikért oda vagyok.
2016. júl. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Daidalosz ***** válasza:
100%
Mi denki csak a baba es a salata puncit ismeri? Ugy tudom, hogy 30 fele besorolas van. A neten is igy szerepel.
2016. júl. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
63%
Nekem a babapunci sokkal jobban tetszik, mint a salátás.
2016. júl. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
24%

Ha a ferfiak 90%-anak a salata tetszene, nekem akkor se kene, es örülök nagyon, hogy az enyém nem olyan.

De az én tapasztalatom az, hogy a férfiak nagyreszenek a baba jön be.

2016. júl. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Most irigykedsz, vagy mi van?
2016. júl. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
50%

"De az én tapasztalatom az, hogy a férfiak nagyreszenek a baba jön be."


És ez mégis hány pasit jelent? Ennyi pasin pörögtél már?:D

2016. júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz mindre ráülni, hogy tudjam a velemenyet a dologrol....pl.öcsém velemenyet is tudom es gondolhatod, hogy csak az elmondasabol.
2016. júl. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy a legtöbb pasi a babáért van oda,de a legbelevalósabbak tudják hogy a répa a salátával kiváló kombó. 😉
2016. júl. 8. 18:15
 19/21 A kérdező kommentje:
Legbelevalóbbak. Hihi
2016. júl. 8. 18:16
 20/21 anonim ***** válasza:
68%

"Nem kell ahhoz mindre ráülni, hogy tudjam a velemenyet a dologrol....pl.öcsém velemenyet is tudom es gondolhatod, hogy csak az elmondasabol."


Szóval a te tapasztalatod az öcsédből ered?

Először is csak a kisfiúknak van véleménye a nemi szervekről, egy férfi a nőt szereti és úgy fogadja el ahogy van. A legutolsó dolgok között van a punci kinézete, mivel ugye azt senki más nem látja. Ha már véleményezni kell egy nőt, azt sokkal inkább az arca, testalkata, viselkedése alapján kellene megtenni, nem egyetlen testrészéből.

Komolyan hihetetlenek vagytok akik egyik vagy másik fajtáért vagytok csak oda, és egyből leszóljátok amelyik nem tetszik. Szégyen!

2016. júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!