Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Férfiak! Mi az a sminkmen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Mi az a sminkmennyiség ami még tetszik, izgató nektek?

Figyelt kérdés

Sokan hangoztatjátok hogy a természetes szépség a legfontosabb meg ilyenek, de a gyakorlatban gyakran ki se szidjátok ha valaki sminket visel. Van akinek szüksége is van rá, mondjuk problémás bőr miatt, van akit kifejezetten szexivé tesz, van aki túlzásba viszi. Nektek mi az álláspontotok?

1) Legyen./Ne legyen.

2) Teljes smink./Csak ahol nagyon muszáj.

3) Szemhangsúlyos./Szájhangsúlyos.

4) Visszafogott./Harsány.


És mi a véleményetek arról, ha egy nő szex közben is ki van festve? Izgató, lohasztó, esetleg kifejezetten taszító? Érdekel minden, írjatok! :D Jöhetnek képek is. :)


19L



2016. júl. 5. 20:08
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*Nem szidjátok, hanem szúrjátok. :DD
2016. júl. 5. 20:09
 2/21 zóna_pocok ***** válasza:
86%
En a nulla sminket szeretem, de az meg nem zavar, ha csak a szeme van nagyon halvanyan kihuzva. Annyi legyen, hogy ne valtoztassa meg tulzottan a valos kinezetet, de tenyleg az a legjobb, ha semennyi nincs rajta, en legalabbis ugy szeretem.
2016. júl. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

nagyon enyhe még elmegy, de inkább természetes...

nekem vonzó tulajdonság, ha valaki felvállalja a nem annyira szép oldalát is, pl ha pattanásos és nem alapozza le...persze kezelheti, de nem rejtegeti...


ami nekem fura itt az oldalon az a stria...annyira paráznak tőle a csajok, volt barátnőmnek striás volt a combja és számomra pl izgató volt :P


amúgy vannak alkalmi sminkek amik nagyon jól állnak egyeseknek, néha belefér, de a mindennapokra elveszíti a varázsát, tehát ha mindennap viseli valaki...


23F

2016. júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is a nulla smink tetszik jobban, esetleg a minimális. De az, hogy látszik rajta határozottan, hogy sminkelve van, nagyon csúnya lehet. Ha úgy van sminkelve, hogy nem látszik rajta, az oké.
2016. júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

Irritál a smink. Szex közben pedig kifejezetten. Látszik, mikor a sminktől fénylik a bőre, mikor túl sima a bőre, hogy igazi legyen, mikor csupa fekete a szeme körül. Ez pedig NEM tetszik. Életem szerelme, aki minden nőnél jobban tetszett, sosem viselt sminket. Senkin nem tetszik. Nem, a minimál smink se jön be, mielőtt valaki felvetné. Tudom, mi a különbség. Akkor sem. Az arca érdekel, nem a művészi érzéke.


25F

2016. júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Alkalomhoz illő, szolid, beige vagy barnás ányalatú, esetleg krémesebb színű festék mehet, de csak finoman. Otthonra feleslegesnek tartom, mert a természetesség híve vagyok. Viszont a rúzst imádom, egyszerűen fantasztikus. Jó élénk bordó rúzs egy szép, vastag ajakon hihetetlenül vonzóvá teszi a nőt. Nem beszélve arról, hogy a legjobb "tojásfesték." :D Szex közben felejtős a smink.
2016. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Az én párom többet lát smink nélkül, de mikor kicsit ki kenem magam akkor meg jegyzi hogy " Anyukám de szexi vagy " Nem mintha smink nélkül nem tépné le rólam a bugyit mikor haza ér a munkából 😄 De nyáron ebben a dög melegben nem szoktam sminkelni.. Max szempillaspirál de több nem. 22 N
2016. júl. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%

0 smink, vagy olyan, ami egy kicsit sem természetellenes, tehát alig észrevehető, ilyen vad, természetellenes színek, például: lila, csillámos szemhéj, vörös rúzs, szétpúderezett arc nagyon offos nekem

a cicaszem/tusvonal 1-2 lánynak cukin áll mondjuk

2016. júl. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
A régebbi filmekben szereplő színésznők elég jól néztek ki sminkkel, kihúzott szemmel. A hétköznapokban is sok olyan lányt látok, aki jól néz ki vele, bár a szemkihúzásnál sokan túlzásba esnek, és nem éppen úgy néznek ki, mint Sophia Loren vagy Claudia Cardinale fiatalon. Inkább zavaróan vagy viccesen. Az utóbbi idők természetesség-mániája szerintem épp akkora hülyeség, mint a túlzottan műanyag kinézet. 26/F
2016. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 PearlDiver ***** válasza:

A smink funkciója szerintem a szépség kiemelése, nem a fokozás vagy átalakítáa. Ez bőven elég:

[link]

2016. júl. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!