Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti engeditek a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti engeditek a párotoknak, hogy a szátokba élvezzen?

Figyelt kérdés
2016. júl. 8. 18:00
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
36%
#20: Te nem nagyon érted, mi a lényege egy kapcsolatnak, ugye?
2016. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
36%
18 éves boldog házasságban csak megtudom ítélni, elhiheted.
2016. júl. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
0%
Hú kedves 66%-os, nekem nagyon az jön le, hogy te betegesen félsz a megcsalástól, ezért mindent megteszel a párodnak, csak meg ne csaljon és maradjon veled.
2016. júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
36%

A 66%-ossal értek egyet, a 49%-os kissé érdekesen fogja fel!

Nálunk is minden játszik a szexben, ami a másiknak örömöt okoz! Elmondjuk egymásnak a vágyainkat, és megvalósítjuk, ha ez lehetséges. Nem értem, ez miért nem jó egy kapcsolatban!


De másként nézve 49%-os. Ti inkább csendben recskáztok/masztiztok, mert nem erről szól egy kapcsolat?

Megint máshogy nézve, szintén a 49%-osnak! Anyjuk, be ne ülj egy Dacia taxiba, mert az nem méltó hozzád!

Jól csinálod, remélem a recskázás kielégít rendesen!

2016. júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
53%
24: Ne haragudj érte, de rólad is az jut az eszembe, hogy a felnőtt életkor nem feltétlenül jár együtt a felnőttséggel.
2016. júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
igen
2016. júl. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
36%

Semmi baj 49%-os!

De meg ne mondd a feleségednek/férjednek, hogy az ebéd nem ízlett, hiszen egy kapcsolat nem erről szól!


A felnőttség ha nálad azt jelenti, hogy abszolút prűden éljünk, akkor ez legyen a te döntésed.

2016. júl. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
33%

"A felnőttség ha nálad azt jelenti, hogy abszolút prűden éljünk, akkor ez legyen a te döntésed."


Inkább arról szól, hogy nem azért vagyok együtt a párommal, mert lenyeli vagy mert tövig a szájába veszi, hanem mert szeretem úgy egészében. A többi már csak extra. :) Ő is tudna olyat mondani, amit én nem tennék meg az ágyban, és én is. De nem ez a központi kérdés nálunk, és ha valami nagyon nem tetszik a másiknak, akkor azt el tudjuk fogadni. Mindez pedig nem azt jelenti, hogy csak misszionárius-pózban szeretkezünk, bár ezzel sincs semmi baj, ha egy pár így boldog. Mindesetre nálunk ez azt jelenti, hogy azt csináljuk, ami éppen jól esik mindkettőnknek. Hogy az ebédes analógiádhoz visszatérjünk, ha a párom tökfőzeléket főz, nem kell megennem, csak azért, mert ő szeret azt főzni. És ha nem eszem meg, nem keres olyat helyettem, aki megeszi.

2016. júl. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

49%

"Mindesetre nálunk ez azt jelenti, hogy azt csináljuk, ami éppen jól esik mindkettőnknek"


Pont ezt írtuk mi is, de mégis úgy gondolod, hogy nem vagyunk felnőttek?

2016. júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
60%
A félreértések végett, én igen is szeretem, sőt mi több kérem is, hogy a számba élvezzen. Nem csak tűröm, hanem igénylem is. (Jajj, a pokolban fogok elégni? )
2016. júl. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!