Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti engeditek a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti engeditek a párotoknak, hogy a szátokba élvezzen?

Figyelt kérdés
2016. júl. 8. 18:00
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
#29: Nem ezt írtátok, hanem összefoglalva azt, hogy megcsináljátok azt, ami a másiknak jól esik, mert erről szól egy kapcsolat, és ha nem teszi meg valaki, akkor azt megcsalják. Van különbség.
2016. júl. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

"A félreértések végett, én igen is szeretem, sőt mi több kérem is, hogy a számba élvezzen. Nem csak tűröm, hanem igénylem is. (Jajj, a pokolban fogok elégni? )"


Ha így van, azzal semmi gond nincs. Nem ez volt a vita tárgya.

2016. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

49%

Semelyikünk nem írta, hogy kényszerből tesszük meg a másiknak! Ezt csak te gondolod így valamiért!

2016. júl. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
51%
33: Mondom, hogy nem ebből indult ki a vita. Azon kívül attól, hogy ti szerettek mindent a pisi-kaki-szexen kívül, más még nem biztos, hogy ugyanígy van vele. Mint ahogy biztos olyan is van, aki még a pisi-kaki-szexet is szereti, és titeket tart hitvány prűd némbereknek. :)
2016. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
50%

49%

A vita abból indult ki, hogy te kitaláltál mögöttes dolgokat is, mint ahogy ezt most is tetted.

A kaki-pisi szex nálunk nem megy, de nem ítéltük el azokat sem, akik ezt űzik.


Te egész egyszerűen kijelentetted, hogy egy kapcsolat nem erről szól, és nem vagyunk felnőttek.


Nálunk a kapcsolat fontos része a szex is!

2016. júl. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
50%
35: De ha a párod akarná a pisi-kaki-szexet, te viszont nem, akkor belemennél? Mert ha nem, akkor a logikátok alapján prűd vagy, aki ne csodálkozzon, ha megcsalják.
2016. júl. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

#36 Nem vagy tisztában a prűd szó jelentésével!

Attól, hogy a kakiszexet nem vállalnám, még nem leszek prűd!


Prűd: Túlságosan szemérmes személy, aki kényeskedésből vagy tettetésből nagyon szégyenlős.

2016. júl. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 Sunshinedoll ***** válasza:

Én sose értem, mikor ilyen hülyén fogalmaztok, hogy "engeditek-e" mintha 1: egy nő na jólvan, most az egyszer megtszem reakcióját kicsikarni olyan nagy dicsőség lenne egy férfitól 2: mintha ezt amúgy a nők képtelenek lennének élvezni 3: mintha nőt rábeszélni bármilyen olyan szexuális töltetű dologra olyan tök normális lenne. Nem az. Fejezd be.

Nem vagyunk az anyukátok, hogy na jól van fijam alapon megengedjük a csokit lefekvés előtt. Vagy kapsz csokit, vagy nem, fejezd be a hisztit, nem vagy 5 éves

2016. júl. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

37: Nem érted a dolgot, tovább inkább nem magyarázom.


38-as rávilágított a lényegre azt hiszem. :)

2016. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Én nem. Bár, ha nagyon szeretné, akkor egyszer-kétszer megtenném a kedvéért.
2016. júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!