Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire jellemző, hogy a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző, hogy a nők kapcsolatban megcsalják a párjukat?

Figyelt kérdés
Sajnos van egy rossz kapcsolatom, és úgy érzem, hogy szükségem lenne valakire aki hasonló cipőben jár mint én. 27f
2016. júl. 10. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
eléggé, mind pénzéhes r.ibanc
2016. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Én soha nem csalnám meg a barátomat.

Hűséges tipus vagyok ❤❤


18L

2016. júl. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
A férfiak jobban csalják A nőket! Mind érzéketlen d..nó!!
2016. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%

#2


Ha kínálna valaki 20millió forintot, akkor mit válaszolnál?

2016. júl. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én akkor se csalnám meg a páromat ha valaki pénzt kínálna érte akármennyi is legyen az!! És semmi másért se tenném!
2016. júl. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
15-30évesek közül a lányok sokkal gyakrabban csalják a párjukat, 30 fölött házasságban már inkább a férfiakra jellemző.
2016. júl. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
A többség félrekefél, legyen férfi vagy nő... Pláne 15 meg 20 év házasság után. Nincs ezen mit szépíteni. Ez így volt régen is és így lesz mindig.
2016. júl. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7# esnek igaza van sok pasi sok nő félrelép csak nem mindenki dicsekszik el vele

van aki 20 éve már félrekúr van aki megunja pár év alatt

és az arány ugyanz

2016. júl. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nem csalnám meg pedig sokan ajánlkoznak, nővérem félrelépős mikor már halott a kapcsolat de mióta végre normális, férjnek valót talált hűséges, anyám hűséges volt annak ellenére hogy verte az iszákos férje. Barátnőim többségének mindegy csak pénzes f..sz legyen. Vannak, akik kapcsolatig se jutnak el, többen több vasat tartanak a tűzben.

"Nem vagyunk egyformák! Nem, hála a jó istennek!"

Ha megcsalt hagyd el, ha odáig jutottál hogy te csalnál inkább és biztosan nem lehet megoldani vess véget a kapcsolatnak. De ne csald meg, akkor nem vagy különb!

2016. júl. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Rám jellemző, nekem is rossz a kapcsolatom. N
2016. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!