Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Örülnétek, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Örülnétek, ha egy huszonéves fiúnak ti lehetnétek az elsők?

Figyelt kérdés

Ha igen miért, ha nem miért?

Milyen előnye és hátránya van egy ilyen fiúnak, aki 24 évesen kissé később érő, és nem esett még át az első csókján. Ezen felül tapasztalatlan és szűz mëg.



2016. júl. 12. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Rajtam ne gyakoroljon senki.

2016. júl. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szánalmas próbálkozás ... főleg, hogy két naponta szó szerint fel van téve a kérdés ...
2016. júl. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Komolyan mondod? ***** válasza:
Én annak most per pill. jobban örülnék, ha a holnapi vizsgám sikerülne.
2016. júl. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#1

Bezzeg ha én irom ezt a szűz csajoktól én vagyok elküldve a qrva anyámba.

2016. júl. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%
Nem, nem kell éretlen kisfiú! Nekem egy tapasztaltabb,èrettebb férfi kell!! Nem akit tanìtgatni kell!
2016. júl. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert te elsőre is vérprofi voltál igaz? Ezért nem szabad elpofázni, hogy szűz vagy mert ez lesz a vége.
2016. júl. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!