Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, mondtok ilyet, ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, mondtok ilyet, ha nem tetszik a pasi?

Figyelt kérdés

Megmondtam a barat-lanynak ( ferfi-no kozott baratsag?!...), hogy tetszik nekem, mire azt valaszolta, h erre most nem tud mit mondani... Amugy jar valakivel. Ugye, ez azt jelenti, hogy en nem jovok be neki, csak nem akart megbantani? Ha igy van, megertem. ( vagy esetleg felenk, es en is tetszem neki, csak nem meri bevallani, mert van pasija?)


De vajon miert nem veszi fel a telefont, es miert nem reagal sem sms-re, sem emailre, sem messengeren? Megsertodott, ennyi volt? :)

o 23l en 27f vagyok.


2016. júl. 14. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert erre mit mondjon tényleg? Pláne ha pasija van. Láthatóan kerül téged, szóval baromira nem félénk, csak kerül téged elég messziről, mert nem érez irántad többet. Ez nem megsértődés, honnan szedsz ennyi baromságot?
2016. júl. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Először is, férfi és nő közt létezik barátság, több, saját példából mondom.


Másodszor, egyetértek az első hozzászólóval. Mit is mondhatott volna?

2016. júl. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Barmit. Mittudomen. :) Mondjuk azt, hogy "nekem nem tetszel", vagy azt, hogy "nekem baratilag tetszel", esetleg azt, hogy " nekem is szimpatikus vagy", vagy talan azt, hogy " nekem a baratom tetszik", vagy talan azt, hogy " nekem is tetszel, de van baratom".... Barmit mondhatott volna.


De nem vilagos, ezek utan miert kerul? Vege a jo ismeretsegnek (baratsagnak?) csak azert, mert az egyik fel megmondta a masiknak, hogy tetszik neki?! ( nem szerelmet vallott, hanem megmondta, h tetszik neki).

Most tenyleg, tobb eves baratsagnak igy lesz vege? "vicces". Gyerekes hozzaallas.

2016. júl. 14. 10:42
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát én nekem mondjuk kellene idő hogy feldolgozzam a dolgot és eldöntsem mégis mi a szart mondjak és csináljak akár tetszik az illető, akár nem. Ha nem tetszik egy idő után megkeresném vagy válaszolnék hogy beszéljük meg, mert utálom a nyitva hagyott dolgokat. Ha tetszik 2 lehetőség van, jobban tetszik mint a jelenlegi pasim és kockáztatok, vagy nem tetszik jobban/ nem akarom elvetni az eddigi kapcsolatot ami működik egy lutriért, valamint a barátom érzéseivel is foglalkozok. Nem hiszem hogy megsértődés az oka, de az is lehet.
2016. júl. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De most ezzel mi volt a célod? Szóval tudod, hogy van faszija. Gondolom normális lány, és nem kezdene mással. Most azt hitted, hogy a nyakadba ugrik? Én is ilyen helyzetben vagyok, álmaim nőjének van barátja, de tuti, hogy nem mondanám ezt ki neki, amíg kapcsolatban van. Amúgy is rizikós, amikor egyedülálló, de ilyen helyzetben tuti elveszteném a barátságát, amit nem akarnék. 23/F
2016. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Flörtölt velem, legalabb is igy vettem le....

De miert ne mondhattam volna meg neki? Nem volt vele celom, jobb szeretem a tiszta dolgokat, tudja, hanyadan allunk, kerek-perec.

Nekem is mondta mar meg ismeros lany, akinek van baratja, hogy "jo pasi vagy, Gabor", megsem szakitottam meg vele a kapcsolatot csak azert, mert nekem o nem tetszik...

mindegy, nem fogom keresni, majd hiv, ha akar...

2016. júl. 14. 10:54
 7/12 anonim ***** válasza:

Van barátja, most erre mit kellett volna mondania?

Ne nyomulj rá, tök felesleges.

2016. júl. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem nyomulok rá... eszem ágában sincs.


De ugye, nem egészen normális, ha egy ilyet nem tud felnőttként kezelni, és több éves jó barátságot emiatt megszakít? Egy ilyen miatt? :) tényleg, ahogy ezeket a sorokat gépelem, kicsit el is mosolyodtam. :) Ha nekem az egyik barát-lány ilyet mondana, megvonnám a vállam, de nem lenne az, hogy nem keresem, és nem hívom vissza, ha akar valamit...

2016. júl. 14. 11:11
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg van barátja, erre még nem gondoltál? Ha tényleg van neki barátja, akkor pedig lehet, hogy azért nem keresi a társaságodat, egyebek, mert úgy érzi, azok után, hogy megnyilvánult, te valószínűleg többet akarsz tőle barátságnál, nem akarja bonyolítani a szálakat.

Egyébként én egyenes ember vagyok, és megtanultam, hogy egy fiúnak meg kell mondani őszintén, ha nem jön be, mert a kifogások nem vezetnek sehova sem, szóval nem köntörfalazok, inkább megmondom az igazat, pl.: nem vonzódom hozzád, vagy nem vagy az esetem. Ezzel sajnos lehet, hogy megbántok embereket, de legalább nem csapok be senkit sem. 19l

2016. júl. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem kell rpivátot írogatni. És nem gyerekes a csaj, csak nem akarja az ebből fakadó hisztit (pl. amit itt nyomsz most) felvállalni. Nem tud veled mit kezdeni, mert ő tetszik neked, te neki nem, így már poénkodni se lehet smemivel, mert "jelnek" hinnéd vagy a franc tudja, mi jár ilyenkor a pasik pici agyában.
2016. júl. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!