Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nehéz megérteni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz megérteni, hogy így tetszik ahogy van?

Figyelt kérdés

Bő fél éve vagyunk együtt barátommal, nagyon szeretem, nem kizárt hogy személyében megtaláltam az igazit; ő is így látja...


Most jön a de :D


Képtelen felfogni hogy imádom a testét, nagyon beindít, nem véletlenül mászok rá napi többször és élvezek el szinte percek alatt.

De nem, folyton csak hisztizik hogy kövér, hogy nagy a hasa, meg még fene tudja mi eszébe jut. És akárhogy mondom, éreztetem, az égnek nem hajlandó elhinni, hogy a mackós testalkat jön be, de az nagyon.


Miért olyan nehéz elhinni?



2016. jún. 6. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

mert a nők 90%a utálja a mackós férfiakat.

és lehet azt hiszi azert mondod hogy megynugtasd.

am fél év ...nemsok...ne kiabáld még el. attól h a szex jó később jöhet ki bármi baj...

2016. jún. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mert a média, a közízlés azt sulykolja, hogy csak egy adott 'ideális' testalkat az izgató... aki ezen nem tud túllépni fejben, az kicsit gyerekeses lemaradt , mint a tini lány, akinek mondhatsz akármit, úgyis kövérnek érzi magát...


esetleg próbáld rávezetni, hogy neki sem csak a 'szuperideál' tetszik, vagy igen?...

2016. jún. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előbb utobb kinövi ezt a hülye gondolkodást de nemértem.. ha zavarja ahogy kinéz, miért nem változtat rajta? eljárhatna kondi terembe edzhetne otthon is de panaszkodni nyilván könnyebb.

De ha te meg igy szereted és vele vagy akkor meg kellene nyugodnia nem hülyeségeken agyalni mer ennek semmi értelme. ültesd le. mondd meg neki hogy téged zavar ez a viselkedése és értse meg hogy igy szereted ahogy van!

2016. jún. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg átverték már ezzel.

Sok nő mond olyat, hogy tetszik neki a srác, holott nem, mert túl kövér, túl vékony, ronda, stb. De nem mondja, mert amúgy vagy nem találna mást, vagy a srác anyagilag el van úgy engedve, hogy megéri így is bevállalni. Annyira természetessé vált a hazudás ebben a témában, hogy a pasik már eleve nem hisznek egy nőnek sem. Köszönhetjük ezt az aranyásóknak meg a ragadáncsoknak.


Hagyd rá, hogy valóban nagy a hasad, meg tényleg kövér vagy, de mond, hogy te mazohista vagy, vagy hogy neked mi tetszik benne ezen kívül, és egyértelműsítsd, hogy van egy fontossági sorrend, a tulajdonságok súlyozva vannak, és nem aszerint fogsz dönteni, ami neked kis priorítással esik latba.

2016. jún. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A faterom, ha nagy ritkán pityókásan jött haza, mindig azt mondta anyámnak; jaj, de részeg vagyok édes egyetlen szerelmem! Ezzel aztán elejét is vette az esetleges veszekedésnek, hiszen a vak is láthatta, hogy részegségről szó sincs. Lehet, hogy itt is hasonló dolog húzódik meg a háttérben?
2016. jún. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!