Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mast is zavar ha a szexpartner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mast is zavar ha a szexpartnere folyamatosan mas lanyokrol beszel? Fiuk ezt miert kell?

Figyelt kérdés

Egy nalam fiatalabb sraccal szerettem volna rendszeresen szexelni, viszont egy ideje csak arrol beszel, hogy megmutatja kit akar megd*gni, hogy az adott illetovel mit leveleztek es hogy mennyire odavannak erte a lanyok (de ugy 50-60 kulonbozo) stb stb. Az en erzelmi eletem ugyanakkor tabu, es akiket valasztanek magamnak, vagy eddig voltak, azok 'csunyak es gazak'.


Tenyleg semmi mast nem akarok csak szexelni rendszeresen, de anelkul hogy mindennap arrol kene beszelgetni, hogy o most eppen kit hogy szedit. (Egyszer-egyszer siman beleferne, de igy hogy az ido 80%-aban...)

Errol, hogy lehetne leszoktatni? Mas ilyen jellegu kapcsolatban is ez a fo tema? Miert kell ezt mondogatni fiuk?


2016. júl. 15. 17:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is egy hasonló kapcsolatba vagyok már egy ideje. Szerintem csak azért csinálta, mert így akart menőzni nekem, hogy ő bárkit megkaphat. Aztán úgy csináltam mintha nem érdekelne, azóta már leszokott róla :D

Legyél közömbös ha elkezd ilyenekről beszélni, hamar leszokik róla :D

2016. júl. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
örülük a sok lánynak, hogy van szexpartnerük.. mondjuk annak még jobban örülnék ha 40 felett már csak macskájuk lenne és más semmi :))
2016. júl. 16. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Kit érdekelsz te rühestestű, hogy kapnál "écet" xD
2019. máj. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!