Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az lètezhet, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lètezhet, hogy olyan szük a vagina, hogy beleszorul az ember dákòja, ès nem tudja kihùzni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 16. 21:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Életem legszebb élménye kapcsolódik egy a számodra válaszként is szolgáló kis sztoriban. Az akkori barátnőm akivel jó ideje együtt voltam lebukott egy sráccal.

A történet egy buliban kezdődött ahol kissé berúgtam és egy picit le kellett pihenjek az haverom autójában. Mikor felébredtem kerestem a páromat, aki eltűnt. Egy csávó azt mondta a foci pálya felé látta menni valakivel. Szóval elindultam és mikor a pályára érkeztem az egyik oldalon lévő féltetős cserepadtól csattogó hangot hallottam. Közelebb lopóztam és akkor már hallottam, hogy a csattogó hang mellett a párom nyögései is kiszűrődnek.

Mikor odaértem hangosan rájuk köszöntem. Erre úgy megijedt a párom, hogy a következő amit hallottam a srác jajgatása, aki azt ismétli, hogy ne mozdulj mert nem tudom kihúzni és leszakítod a farkam. Ja itt jegyzem meg, hogy a "legjobb" barátom volt, addig a pillanatig az illető.

A fricska a dologban az volt, hogy ez az állapot kb 10-15 percig is eltartott. Ott voltak összeragadva mint két kutya. Én meg ezalatt elmondtam nekik a véleményem a dologról amit csináltak. A stílust próbáltam úgy alakítani, hogy ne tudjon lenyugodni a párom. Elmondtam neki, hogy meg akartam kérni a kezét, meg házat venni, gyerekek stb.... Jó meghatóan, hogy csak úgy folytak a könnyei mint a záporeső. A srác is könnyezett már, csak ő a fájdalomtól. Aztán mikor szétjöttek ott hagytam őket. Szóval össze tud szorulni a vagina :)

2016. júl. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

hüvelygörcs.

amit én halottam ott mentőt hívtak és izomlazítót kapott a lány a mentősöktől.

2016. júl. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
30%

Ilyen nincs xD fiaimjahj!!! Hogy lenne ilyen???

akit megerőszakolnak? az is megvan ijedve és nem záródik össze a hüvelye bár jó lenne de nem... tejoég:) nincs ilyen

2016. júl. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

a nemi erőszak áldozata vagy manipuláció áldozata ezért az aktus alatt nem fél.

vagy engedelmesre van már verve mire a behatolás megtörténik.

vaginagörcs pedig a hirtelen meglepetéstől hirtelen sokktól alakul ki.

amikor apu,a férj vagy a barát hirtelen rá nyit meglepi miközben dugják.

2016. júl. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
#11 zseniális forma vagy, fülig ért a szám olvasás közben:D
2016. júl. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

#11!

Világiiii :D hatalmas vagy !!! :D én hozzád megyek! :P :D

2016. júl. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

15, 16, örülök, hogy felvidultatok, de akkor, ott, én nem tudtam nevetni. Fura érzés látni azt akit szeretsz, hogy épp hátulról tolják és ő pedig kéjesen nyögdécsel az élvezettől. Kb olyan mint ha befognák a szívedet egy satuba és nyomnák össze. Fizikailag éreztem, hogy fáj. Aztán még vagy negyed órán keresztül ott ül a srác ölében és benne van a farka. Ezt nem kívánom senkinek. De próbáltam úgy kijönni belőle, hogy nekik is fájjon, és hát a srácnak csak fizikailag a páromnak viszont lelkileg is fájt.


A hitetlenek pedig elhihetik, van ilyen.

2016. júl. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
#17 persze, elhiszem, valószínűleg én is hasonlóképp lennék, de ahogy ott rögtön volt annyi lélekjelenléted hogy így némiképp visszavágj.. Tényleg zseniális:D Hát lehet hogy én is valami ilyesmit csinálnék, de az is lehet hogy a sokktól köpninyelni nem tudtam volna és szó nélkül elviharzottam volna, úgyhogy tényleg forma vagy:D megérdemelte a csaj, még túl finom is voltál vele
2016. júl. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Hát ez a sztori nagyon nagy :)))) Mondjuk szerintem az mèg idegesìtöbb lett volna a csajnak ha ott fetrengtèl volna a nevetèstöl miközben ök "Ùgy" maradtak :D
2016. júl. 17. 04:20
 20/24 anonim ***** válasza:

#17 !!

Igen én is nagyon sajnálom és elhiszem, hogy nagyon rossz volt és most is az lehet. Szív szaggató érzés az ilyen.

De ha ide írtad, abban voltam, hogy már ' túl vagy rajta ' . Bocsi, hogy poénkodtunk.

Én maximálisan együtt érzek veled tényleg!!! :)

2016. júl. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!