Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az lètezhet, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lètezhet, hogy olyan szük a vagina, hogy beleszorul az ember dákòja, ès nem tudja kihùzni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 16. 21:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Már rég túl vagyok rajta :) Azóta már megnősültem és van egy gyönyörű feleségem aki hűséges is.

De az valahogy olyan sokkot hagyott bennem, ha a mai visszagondolok rá érzem, hogy megszorul a szívem egy kicsit. Ha megcsalnak és utólag tudod meg, az is nagyon szar érzés, de ha konkrétan a szemtanúja is vagy, akkor ez a kép belevésődik az emlékeidbe és sose felejted el.


Egyénként akkor este több dolog is megfordult hirtelen a fejemben a dühtől. Elsőre, hogy adok neki egy pofont a srácot meg orrba verem, de ezt azonnal el is vetettem, mert semmi értelme nem lett volna. A második, hogy a mobilom után nyúlok és csinálok egy két képet róluk, amit felrakok a netre :) De ebben szerencséjük volt, mert az utólag kiderülve a kocsiban kieshetett a zsebemből mikor haldokoltam :) Szóval megúszták ennyivel, én meg egy örök emlékkel.


Látjátok az embernek nincs szüksége ellenségekre, ha ilyen barátja van és barátnője.

2016. júl. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
21 ebben teljesen igazad van... mondjuk én legalább nem láttam... Viszont tényleg piszok jó a sztori, persze azért nem a legjobb dolog, de gondolj bele abba, hogy anélkül az este nélkül, most nem az lennél, aki vagy. ;)
2016. júl. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Igen. Teljesen Megértem és el hiszem !! :)



De igaza van az Előttem szólónak !!!

Ha már így alakult ;

1.) meg kapták a leckét. !!

2.) hozzád tett !! ;) erősebbé formált!!

3.) időben Kiderült, hogy milyen és megtaláltad életed párját... aki szeret és hűséges!!! ;) :)

2016. júl. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"a nemi erőszak áldozata vagy manipuláció áldozata ezért az aktus alatt nem fél. "

manipuláció? magyarul a csaj is beleegyezik..

2016. júl. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!