Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én egy 21 éves izmos jóképű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 21 éves izmos jóképű vicces gazdag srác vagyok és a nadrágomban sincs gond a méretekkel de mégis ha megszólítok egy szép lányt akkor csak hebegek habogok mint egy elmebeteg mostanában nem megy a csajozás lehetne ezen segíteni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 17. 12:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
96%
Lehet agyra kéne gyúrni, nem bicepszre 💪
2016. júl. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog hogy fiatal jó képű, farok mérettel sincs gond.. És pénzes vagy... Ez csak a világi r.bancoknak imponáló, egy hétköznapi rendes csajnak nem igénye... Meg általában a legtöbb ilyen pasi egy taho mert nagyra tartja magát apuci anyuci pénze miatt mert neki az ég világon nem kellett érte semmit tennie szimplán csak jó anyagi helyzetű családba született bele! A jóképűség relatív dolog mert mindenkinek más a jóképű meg hát múlandó dolog... Valószínűleg túlságosan zavarban vagy... Egy tanács. Ne a pénzedet mutasd a lánynak.. Legyél átlagos középkategoriás pasi.... Szépen fokozatosan mutasd meg ki vagy és ne rögtön villogj.. Csak így tudhatod meg hogy mit értékel a lány valójában.. A pénzt a külsőt... Vagy egyszerűen csak téged úgy ahogy vagy minden hibáddal együtt... És ha ilyen csajt fogsz ki aki mindig melletted áll függetlenül attól hogy gazdag, átlagos vagy szegény vagy.. Akkor ne engedd el mert ritka az ilyen lány / nő a mai világban... 22 N
2016. júl. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
az meg a másik, hogy nem az apja tanítja meg a kisfiát csajozni sehol se
2016. júl. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
91%

Sose értetem mit kell hebegni egy nő előtt.

Pinája van nem revolvere.


Lehet segíteni. Megtanulsz ember módjára kommunikálni.

2016. júl. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

" Hitetlenek. " :DDDDDD


lehet azert, mert az onbizalmad csak alca.

2016. júl. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Szerintem neked eddig se ment.
2016. júl. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nem hihető, hogy gazdag vagy. Ha van némi valóságalapja, akkor maximum a "jó anyagi helyzetű" jelzőt használd. Gazdag az a személy, akinek dollármilliói vannak.


"Nekem nem volt apám, ő meghalt kiskoromban" - Így még kevésbé hihető, hogy 21 évesen gazdag vagy.

2016. júl. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Munkahelyi baleset, a cég hibájából.

45milliós kártérítést, és mellesleg van egy ekereskedelemmel foglalkozó cégem.

2016. júl. 17. 17:52
 19/23 anonim ***** válasza:
95%
Jól van Benedek Elek.
2016. júl. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Próbálkozz először neten beszélgetni hátha utána könnyebb lesz. (: 21/L
2016. júl. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!