Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én egy 21 éves izmos jóképű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 21 éves izmos jóképű vicces gazdag srác vagyok és a nadrágomban sincs gond a méretekkel de mégis ha megszólítok egy szép lányt akkor csak hebegek habogok mint egy elmebeteg mostanában nem megy a csajozás lehetne ezen segíteni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 17. 12:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Egyszerüen zavarban vagy szép lányok társaságában. Vele m is hasonló a helyzet,sosem volt olyan barátnőm aki FULL tetszett volna mert úgy viselkedek egy adott lánnyal mintha hülye volèk.

Ha van valami pici nem tetszés benne akkor semmi gond,simán felszedem és normális tudodk lenni.

2016. aug. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Próbálkozz be minél többnél és egy idő után ez elmúlik de csak úgy ha sokat beszélsz velük. Én még izmos se vagyok annyira de az alakom nem rossz vagyis inkább szálkás a sok futástól meg 2 évnyi küzdősporttól. Az önbizalom nagyon fontos. A tapasztalatom az, hogy a nők a nagyképűekre buknak. De ha túltolod az sem jó. Én volt, hogy átestem a ló túloldalára de szerencsére időben észrevettem magam :D
2017. márc. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nekem se volt apám, mégis voltak és lesznek csajaim
2022. okt. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!