Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti belemennétek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti belemennétek olyan szexkapcsolatba, ami "csak a ti örömötökre" van?

Figyelt kérdés
Ha lenne egy pasi barát, aki hajlandó csak nektek örömöt szerezni, úgymond önzetlenül. Csak akkor jönne, amikor hívjátok, és ha mást nem kértek akkor csak nyalna, de ez előre így lenne vele megbeszélve, tehát persze nem sértődne meg..

2016. júl. 19. 16:42
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:

#8 te nem ilyen szadomazo izé vagy? :)

Eltévedtél?:D

2016. júl. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
77%
Tetszene a dolog. Csak lehet, hogy aztán beleszeretnék, az érzelemmentes szex nekem nem megy
2016. júl. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
69%
Érdekes lenne. Nekem tetszene. :)
2016. júl. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 Noblesse Oblige ***** válasza:
50%
Én rosszul érezném magam. Nekem a kölcsönösség fontos.
2016. júl. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
85%
Hát kicsit gyanús lenne, hogy kicsit perverz stb.( nyalás terén pl.) a legtöbb férfi a szexkapcsolatokban nem arról híres, hogy csak a másik fél öröme érdekli...sőt! De alapvetően nem hangzik rosszul! :D
2016. júl. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
25%
Ez mind szép és jó, de én sem hiszem, hogy csak ennyiről lenne szó...
2016. júl. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
0%
Lehet utána brutálisan megerőszakolna?
2016. júl. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
55%
Valójában azzal, hogy igyekszik csak a lánynak szexuális kielégülést okozni, a saját, torz vágyait elégíti ki végeredményben. Ez a kétszínűség nekem nem tetszik, mert ez róla szól és az ellenkezőjét hazudja, szóval nem mennék bele
2016. júl. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
87%
Ez az egyetlen féle szexkapcsolat amibe talán beleménnék. Mivel általában a férfiak inkább csak a saját örömükkel foglalkoznak. Az pedig nekem nem pálya és sokszor fárasztónak is tartom a mindenféle fantáziájukat amit ugye nekem kéne bevállalni, ők meg csak élvezik. Ha valaki arra izgul, hogy nyaljon, hát istenem, az nekem csak jó, ő is élvezi meg én is, anélkül, hogy bármi kellemetlenséget kéne vállalnom. xD
2016. júl. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:

18: végeredményben ez téged miért is zavarna?

Akkor is azt kapnád amit akarsz, ő meg azt játszik meg amit akar ha úgyis átlátsz a szitáin, a lényeg végül a lényeg, hogy ő neked örömet szerez, neked viszont hozzá se kel érned :D

2016. júl. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!