Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tudok csinálni, ha olyan...

Mit tudok csinálni, ha olyan ember mellé osztanak be akivek egy éve nem beszélek mert veszekedés volt, és ez az ember rámförmed ha valamit kérdezek vagy nem értek?

Figyelt kérdés

Ha nem üthetem meg mert kirúghatnak és lehet nyakamba varrnak egy feljelentést.


Beszélni nem lehet vele normális keretek között.


Fenyegetőzik ha hibázok.


Ti mit tennétek a helyembe, ha véletlen ilyen ember mellé raknak?



2016. júl. 11. 21:29
 1/3 A kérdező kommentje:
jav. vagy nem értek valamit.
2016. júl. 11. 21:32
 2/3 Bonnie2019 válasza:

Ismerős. Szerintem ilyenkor, mond meg neki a magadét. Persze csak higgadtan és udvariasan, de határozottan. Nézd én ilyenkor, bármennyire is hülyén hangzik, a tükör előtt eljátszom azt, hogy beszéljek vele. Mivel ismered, ezért tudod nagyjából mit fog mondani, így el tudod gyakorolni azt, hogy mit mondasz neki, mit reagálsz vissza, tehát készülj fel. Ne menj úgy oda, hogy nem tudod mit mondj, mert a végén csak égés lesz. Tehát szerintem a legjobb a határozottság megmutatása. Ja és sose támadj, inkább mutasd meg, hogy békét ajánlasz. Tehát ne mondd neki, hogy légyszívesebben hova küldenéd, hanem normálisan és nyugodtan megoldást ajánlani. Ha támadni kezdene, akkor támadj vissza, tehát védd meg magad!

Ha pedig eldurvulna a helyzet, akkor próbálj beszélni a főnököddel, hogy kéne valami megoldás.

Nekem a tükrös mindig bejön, több variációban is eljátszom, de ami neked kényelmesebb.

Sok sikert! ;)

2016. júl. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi miatt volt veszekedés? Ha jogosan haragszik rád, akkor pofa be, és tűrj. Máskor majd nem fogsz olyat csinálni, amit nem kéne.


Ha meg jogtalanul, és neked van igazad, akkor meg mi is a baja veled? Neked kéne rá haragudnod, mégpedig JOGOSAN! Ő csak fogja be a pofáját ez esetben.

2016. júl. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!