Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt tudom, hogy baj van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt tudom, hogy baj van velem! Kivel kellene erről beszélnem?

Figyelt kérdés

Nos!


24 éves lány vagyok és szűz. Igen, ilyenkor az emberek általában 3 dologra asszociálnak a mondat elolvasása után: csúnya, prűd vagy elviselhetetlen természet.


Csúnya nem vagyok és ezt most minden nagyképűség nélkül mondom. Általában a pasik döntő többségének nagyon is szoktam tetszeni. Prűdnek sem tartom magam, mert a szexet meg már kívánom/kívánnám. Nem vagyok egyszerű természet, de közel sem vagyok elviselhetetlen.

A gond ott kezdődik, hogy egyszerűen nincs olyan pasi, akivel eltudnék bármilyen kapcsolatot is képzelni. (még a nekem tetsző pasival sem) Oké, szexkapcsolatot igen, de azt meg nem szeretnék!


A munkahelyemen van most egy férfi. Nagyon helyes, aranyosnak is tűnik, kinézetre és viselkedésre is teljesen rendben van. És mégsem tudnék vele semmit sem elképzelni.

Érzem rajta, hogy próbál közeledni, de gondolom látja rajtam ezt a távolságtartást...


Igazából az lenne a kérdésem, hogy ezen ki tudna segíteni?

Persze azt tudom, hogy elsősorban nekem kell változnom.

Próbálok is ellene tenni. De egyszerűen amikor érzem egy pasin, hogy tetszem neki, akkor már egyáltalán nem érdekel, nyűgnek érzem az egész közeledését...

Másnál is volt már ilyen?


Pszichológushoz vagy inkább egy szexuálpszichológushoz kellene fordulnom?


2016. júl. 21. 19:20
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
20-as: ha végre megtanulod, hogy mi a különbség a pszichiáter és a pszichológus között, akkor szívesen folytaton veled ezt az eszmecserét, addig szerinem rekesszük be.
2016. júl. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Jó, oké pszichológus. Elnéztést kérek, igazad van. De nem ez a lényeg, amit mondtam azt továbbra is tartom.
2016. júl. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
65%

Én is ilyen voltam. Nekem senki sem volt elég jó, csak akkor ezt meg nem tudtam. Igen, nagyok voltak az elvarasaim, plusz gátlásos is voltam.

Aztán jött egy pasi aki álmaim pasija volt. És rajongtam érte. Aztán ez a rajongás is addig tartott amíg meg nem kaptam. Amikor mellettem feküdt halál komolyan azon gondolkodtam, hogy én tényleg ezért a pasiert vagyok oda?! Amikor meg távol volt a falat kapartam érte. Ha mellettem akkor semmi extra. Azóta eltelt pár év, megtalaltam azt, hogy senki sem tökéletes, és nekem sem kell félni a férfiaktól. 24.l.

2016. júl. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
*elnézést
2016. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nem lehet, hogy a lányokhoz vonzódsz, csak elnyomod magadban?
2016. júl. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
nem válaszoltál a masztis kérdésre... ha egyáltalán nem szoktál akkor még simán talonban az aszexuális is..
2016. júl. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

26-os szoktam!

Nem, biztos is, hogy nem vagyok leszbikus. (ez 100%)

Egyáltalán nem érdekelnek a lányok.

2016. júl. 22. 11:31
 28/29 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt. Mindenkitol beparaztam meg ugy alltam hozza hogy jaj egyszer ugyis vege lesz, nem ereztem magam jol senkivel.

A szexre vagytam es nem tulajdonitottam neki nagy jelentoseget, igy en lefekudtem egy ismerosommel.. volt par egyejszakasom vegul a baratommal is ugy kezdodott a dolog hogy csak szex. Aztan rajottem hogy milyen ertekes es szeretetre melto ember es beleszerettem.

Engem viszont nagyon nyomasztott a szuzessegem meglete. Nem.lehet hogy valahol melyen teged is ez frusztral?

2016. júl. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Engem nem nyomaszt, nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget. Nem az "igazira" várok, tehát nem annak tartogatom.


Az zavar, hogy így viszonyulok még a nekem tetsző férfiakhoz is...

2016. júl. 22. 14:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!