Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt tudom, hogy baj van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt tudom, hogy baj van velem! Kivel kellene erről beszélnem?

Figyelt kérdés

Nos!


24 éves lány vagyok és szűz. Igen, ilyenkor az emberek általában 3 dologra asszociálnak a mondat elolvasása után: csúnya, prűd vagy elviselhetetlen természet.


Csúnya nem vagyok és ezt most minden nagyképűség nélkül mondom. Általában a pasik döntő többségének nagyon is szoktam tetszeni. Prűdnek sem tartom magam, mert a szexet meg már kívánom/kívánnám. Nem vagyok egyszerű természet, de közel sem vagyok elviselhetetlen.

A gond ott kezdődik, hogy egyszerűen nincs olyan pasi, akivel eltudnék bármilyen kapcsolatot is képzelni. (még a nekem tetsző pasival sem) Oké, szexkapcsolatot igen, de azt meg nem szeretnék!


A munkahelyemen van most egy férfi. Nagyon helyes, aranyosnak is tűnik, kinézetre és viselkedésre is teljesen rendben van. És mégsem tudnék vele semmit sem elképzelni.

Érzem rajta, hogy próbál közeledni, de gondolom látja rajtam ezt a távolságtartást...


Igazából az lenne a kérdésem, hogy ezen ki tudna segíteni?

Persze azt tudom, hogy elsősorban nekem kell változnom.

Próbálok is ellene tenni. De egyszerűen amikor érzem egy pasin, hogy tetszem neki, akkor már egyáltalán nem érdekel, nyűgnek érzem az egész közeledését...

Másnál is volt már ilyen?


Pszichológushoz vagy inkább egy szexuálpszichológushoz kellene fordulnom?


2016. júl. 21. 19:20
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Magányos farkas típus vagy, nőben.

Szoktál maszturbálni?

2016. júl. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

#8

Teljesen igazad van!


#10

Nem, nem vagyok az, mert vannak olyan férfiak, akik tetszenek, de velük sem akarnék párkapcsolatot.

Tehát nem arról van szó, hogy senki nem tetszik.

Ezt a legkönnyebb rámondani, hogy válogatós vagyok...

Te nem tudod, hogy milyen rossz, amikor tetszik valaki, de nem tudod megmondani, hogy miért nem akarod mégsem a közeledését fogadni, valami mindig visszatart. És ezt a valamit nem tudom értelmesen megfogalmazni, csak érzem és kész.

2016. júl. 21. 20:14
 13/29 anonim ***** válasza:

Úristen, végre valaki, aki olyasmi, mint én. Mindig azt hittem, hogy egyedül vagyok ilyen. Csak nekem megy a szex...:) Koromhoz képest már egypár pasin túlestem, és mikor volt valaki..nos akkor nálam is mindig előjött ez a "jajj, már megint ír, megint találkozni akar", stb.

Bár én nagyon nem vagyok már szűz, de soha nem tudtam megmaradni egy pasi mellett se, ha azt éreztem, hogy ő valami komoly kapcsolatot akar..

Én úgy érzem, örök szingli maradok, de a legdurvább, hogy havonta 1x, ha elszomorodok ez miatt, de igazából jól érzem magamat így, örök szingliként.:)

2016. júl. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Egyszerűen változtatnod kell ezen. Mindenki egyből pszichiáterezik, meg mittudomén, de igazából csak akkor jutsz túl ezen, ha képes vagy leküzdeni a gátlásaidat. Márpedig képes vagy...
2016. júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
49%

pszichológust mondott mindenki...


tudod a piszichológus nem egyenlő pszichiáterrel.


(egyébként ez olyan jellemző hozzáállás, nem kell segítség, csak akard! Volt egy pánikbeteg lány barátom, neki tanácsolta mindenki ezt a zseniális tippet, hogy minek szakember, csak akard, hogy ne légy az. Péklapáttal vertem volna az összes ilyen okoskodót, akinek fogalma sincs, hogy mivel járnak ezek a doglok)

2016. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Hát ez az, hogy én akarom, nagyon is, de nem megy!


Pontosan ezért nem is beszélek már senkinek erről, mert általában azt szoktam megkapni, hogy: "nem akarod eléggé", "válogatós vagy", "neked senki sem elég jó", stb...


Pedig szerintem rég nem erről van szó.

2016. júl. 21. 20:33
 17/29 anonim ***** válasza:

Dolgozol már? Ha tudod finanszírozni, akkor lehet, hogy egy próbát megér, hogy pár alkalommal elmész valakihez (bár jó szakit sem könnyű találni, és ez is olyan, hogy van akinek beválik valaki, a másiknak meg unszimpatikus).


Legrosszabb esetben ugyanott leszel, ahol most :)

2016. júl. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Bence_ ***** válasza:
Az ilyen dolgokban segít egy pszichológus. Egy vezető aki segít megoldást találni.
2016. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

#17

Dolgozom és mellette tanulok is.

Nem lenne probléma kifizetni a pszichológust. Rá kell magam szánni, nem igazán merek elmenni. Tartok attól, hogy ő is majd elintézi egy "válogatós vagy" mondattal!

2016. júl. 21. 20:42
 20/29 anonim ***** válasza:
54%
15-ös a pánikbetegség más dolog. Én nem azt mondom, hogy senkinek nem kell segítség, de az is hülyeség, hogy minden kis baromságért rögtön pszichiáterhez kell fordulni. Kérdező ez természetesen nem neked szól, csak pár nagyképű emberkének nincs jobb dolga, mint engem cseszegetni.
2016. júl. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!