Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak titeket zavar ha a nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak titeket zavar ha a nő nem elégült ki szex alatt csak ti? Sima szex vagy érzelem is volt ilyenkor? Kort is írjatok

Figyelt kérdés

2016. júl. 22. 08:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"Nem zavar. Ugyanannyi ideje van rá, mint nekem."


Most elképzeltem, hogy nálam hogy nézne ki a szex egy ilyen pasi mellett. xD


Előjáték, behatolós szex a pózok váltogatásával, aztán még mielőtt elélvezne, kicsusszanok alóla/mellőle, lefordulok róla, aztán az azt követő kb. fél órában az ügyes kis kezeimmel a 8-10 orbitális hüvelyi orgazmust okozok magamnak, utána pedig elégedetten mosolyogva elnyúlok mellette az ágyban és elalszom.


Ha meg esetleg megkérdezi, hogy vele mégis mi lesz, akkor megosztom vele a fenti bölcsességet, hogy neki is pont annyi ideje volt elélvezni, mint nekem. xD


(Mondjuk szerencsére nem futottam még bele ilyen hozzáállású pasiba, és szerintem nem is fogok, mert az ismerkedés során is eléggé jól működik a női intuícióm.)

2016. júl. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat😃
2016. júl. 22. 11:40
 13/18 A kérdező kommentje:
Mi most voltunk először a párommal, de nem sikerült az orgazmusom. Őt ez nagyon zavarja, de mondtam neki nem ő tehet róla. Mindent megtett azért hogy nekem is sikerüljön. Magát a szexet nagyon élveztem sokszor voltam csúcs közelben ennek ellenére nem volt orgazmusom és én mondtam neki hogy akkor ő élvezzen el. Nálunk az volt a bibi, hogy aktus előtt volt ujjazás s akkor mondtam nem akarok úgy elmenni ezt 3* eljátszottuk. Ezt mondtam is neki, de ennek ellenére is zavarja mert igy neki sem volt az igazi.
2016. júl. 22. 11:40
 14/18 anonim ***** válasza:
61%
Negyedévente, félévente kitör belőlem az állat, és csak egy gyors, durvulós erőszakra vágyom . Ezt persze tudja az én asszonykám, hisz ismer már egy pár évtizede. Ilyenkor nem bánja, ha csak én jutok a csúcsra. Máskor mindig együtt, egyszerre szoktuk elérni az érzékek robbanását. Nincs annál élvezetesebb.
2016. júl. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan nő ( ? ) is akit olyan sokáig kell símogatni, újjazni, hogy a belefáradsz és a merevedésed megsínyli....szóval a elpuhul a farkad... na akkor ki a hibás ?
2016. júl. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
29%
Valószínűleg te, kedves utolsó. Vagy azért, mert nem ismered az erogén zónáit, és nem tudod azokat megfelelően felhasználni, vagy pedig azért, mert nem a megfelelő csajjal vagy.
2016. júl. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
54%
Kedves kérdező, most pedig kérdezd meg a válaszoló fiúk/férfiak partnereit erről, érdekes válaszok lennének, persze csak anonim módon :D
2016. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

4-esnek igaza van abban, hogy az is nagyon kellemetlen egy nőnek, ha a ferfi nagyon a nő orgazmusat lesi. Ha állandóan kerdezgeti, hogy jo e neki, elment-e, ha igen hányszor, ha nem, miert nem. Mi jo, mi nem jo, mit csináljon másképp. A nő orgazmusanak ez a hajszolása vezet oda, hogy teljesenykenyszert rak a nőre, a nő ugy kezdi érezni, hogy elrontja a szexet ha nem elvez el, es miatta nem érzi magat férfinak a faszija, es előbb utobb orgazmus hiányában elkezdi szinlelni az orgazmust hogy a faszi egója ne sérüljön es h elkerülje az orgazmussal kapcsolatos faggatast.


A nő élvezete iránti közöny után a leggyakoribb hiba az egoépites fázisban levő kezdő/középhalado fiúknál (ld 1-es válaszoló) a nő orgazmusanak görcsös figyelése.


Kérdező, ne ess a fenti csapdába, ne hagyd, h teljesítménykenyszer alá kerulj. Adj időt magadnak, keresgeljetek az orgazmust, de ne hajszoljatok!

2016. júl. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!