Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talán jelentéktelen de. Kinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán jelentéktelen de. Kinek mi az, amit már szerelemnek titulál?

Figyelt kérdés
Egy erős szimpátia/vonzalom ami bármi lehetett volna, és ezért kiszökni a fejből évek óta képtelen már az lehet? Vagy leginkább valami olyanról van szó e címke alatt, ami már bőségesebb történettel rendelkezik?

2016. márc. 15. 01:04
 1/8 A kérdező kommentje:

Igazadban még csak kételkedni sem tudok, segíthetnél benne ha válaszolni célirányosan igyekeznél.


Tudod, ez egy elég komplikált fogalomként állt össze a fejemben, valószínű hogy valóban az is. De mire képtelen vagyok kattogni dolgon muszáj idegen benyomásokat gyűjtenem. Köszönöm a mosolyt :)

2016. márc. 15. 01:39
 2/8 anonim ***** válasza:

"Igazadban még csak kételkedni sem tudok, segíthetnél benne ha válaszolni célirányosan igyekeznél. "

Te segítenél, ha képes lennél egy értelmes mondatot leírni!

2016. márc. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a szerelem, amikor a másikat fontosabbnak tartom magamnál.
2016. márc. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Szerintem a szerelem az, ha két ember őszintén, szívből szereti egymást. Féltik a másikat, segítik és támogatják egymást. És hűségesek is egymáshoz. A plátói szerelem, amiről te írsz a kérdésedben, az más. Én is átéltem és utólag belátom, hogy mindig idealizáltam a másikat.
2016. márc. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A szerelem négy lépcsője:

-szeretlek, mert az enyém vagy - birtoklás

-szeretlek, mert ilyen vagy - hasonlóságok összekötnek

-szeretlek, de... - igen, igen, de lássuk, vannak nehézségek

-szeretlek.

2016. márc. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A mondatom szabályos.


A további válaszokat köszönöm.

2016. márc. 16. 03:32
 7/8 anonim válasza:
Én a szerelmet egybekötném a szeretettel, amibe szexuális vonzalom is kerül... Nekem attól a pontól szerelem a szerelem,mikor rájövök hogy nincs olyan hibája a társamnak amit nem tartanák elfogadhatónak... és el tudom képzelni vele az egész életemet,s mikor így elképzelem akkor sokszor gondolok arra hogy 40 évesen is olyan fiatalok leszünk lélekben mint most, és pont úgy fogjuk kívánni egymást mint most.
2016. márc. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hmm tetszik ez a gondolat. Én valahogy úgy érzem minden apró a "szeretet örömét " adó érzés lehet ugyan az mint a szerelem, csupán az időintervallum teszi ki a különbséget. Eszerint minden minőségi, a teljesség örömteli érzését okozó pillanat, épp oly erős érzelmeket képviselhet, mint egy lángoló szerelem egy vagy több éve. Csak a pillanat az pillanat, az év meg év amit már nem lehet akármivel kitölteni.
2016. márc. 18. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!