Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van más is ugy, hogy tök jó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is ugy, hogy tök jó a párjával a szex, rendesen kielégítik egymást, de még ennek ellenére magát is kielégiti?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Persze. Mindenki magának csinálja a legjobban.

59F

2009. okt. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
persze nagyon sokan vannak ezzel így.
2009. okt. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Hát én megcáfolnám az első hozzászólót, mert nekem sokkal jobb a párommal, mintha magamnak csinálom. Az snassz és ebből következik, hogy nem is élvezem ezért inkább a páromra bízom magamat :))

20/L

2009. okt. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze. Akinek nincsenek problémái az önkielégítéssel (nem azt nevelték belé, hogy az pfúj, rossz, gonosz dolog), az miért ne tenné? Én még soha nem végeztem átfogó felmérést az ügyben, de nő ismerőseim közül is többen, a férfiak meg vagy igen, vagy hazudnak... (Veres Pali bácsi -Isten nyugosztalja- után szabadon.) ;o)
2009. okt. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!