Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig bírja ki egy nő párkapc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig bírja ki egy nő párkapcsolatban az orgazmus nélküli szexet?

Figyelt kérdés
2016. júl. 22. 17:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%
Nincs olyan hogy ne legyen orgazmusom.. De ha huzamosabb ideig nem tesz azért hogy nekem is jó legyen meg beezélés után sem akkor minimum fél év után lapátra kerül mert olyan pasi nem kell aki csak a saját kielégülését helyezi előtérbe. 22 N
2016. júl. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%
addig amig van pénz a számlán
2016. júl. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
43%
3 éve bírom az ilyen helyzetet. Marad a zuhany vagy a kezem.
2016. júl. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
#3 Miért nem lépsz ki a kapcsolatból.Neked ez megfelel? Én a helyedben nem várnék tovább.
2016. júl. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
31%

Ha alapvetően az adott nő - anatómiai és élettani értelemben - képes az orgazmusra (valamilyen módon), akkor miért kéne akármeddig is kibírni?

Tény van olyan, hogy pusztán a hüvelyi orgazmus nem jön össze a hölgynek közösülés közben, de erre is van elég sok kiegészítő megoldás, tehát ha nem képes kielégíteni a pasi a nőt a tényleges szex során, akkor ezt illik megbeszélni és alternatív módszerrel kell elérni az orgazmust!

Persze ehhez kell az is, hogy a hölgy őszinte legyen és ne is próbálja meg elhitetni a pasival, hogy neki is "jó" volt arra várva, hogy a későbbiek során majd tényleg az lesz!

2016. júl. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Kicsi gyerekeink vannak házasok vagyunk.

Nem az van hogy befogom a szám és várom hogy jobb legyen. A gond az hogy hiába mondom neki hogy nekem hogy a jó mit szeretnek kb 1-2 percig ugy csinálja majd megint ugy ahogy ő akarja. Ugy érzem ha ennyi ido alatt nem értette meg felesleges koptatni a szám

2016. júl. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Hármas voltam
2016. júl. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Barmeddig

Vannak ennel fontosabb dolgok.

2016. júl. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
28%
2 éve bírom, szerelmes vagyok belé, nem az orgazmus a lényeg.
2016. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%
Ja en is így voltam. Rózsaszín köd meg minden majd egyszercsak azt vettem észre ez már nem elég.
2016. júl. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!