Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők általában miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők általában miért nem tudják elfogadni, hogy a férfiak vizuális lények?

Figyelt kérdés

Miért várják el, hogy a férfi a belsőjükre izguljon rá és a belsőjükbe szeressen bele? Továbbá miért fordul elő, hogy hosszabb házasság, kapcsolat esetén a nő már nem szentel akkora figyelmet saját alakjára. Az, hogy a férfi szeretné, esetleg megkéri, hogy kicsit jobban odafigyeljen, az nem azt jelenti, hogy büdös gazfickó és csak a szex érdekli, hanem a férfi is ki szeretné ezt az igényét elégíteni. Ugyanis a férfiak szexuális lények és fontos számukra, hogy szex terén és vizuális látvány terén (mint vágyfokozó tényező) megkapják amire ösztönösen vágynak.


Az teljesen más, hogy a nők be tudnak indulni, kedves szavaktól, figyelmességtől, egy vacsorától, ajándéktól stb. Ők így működnek és véleményem szerint a férfiak azért alkalmazkodnak és igyekeznek ezt megadni. Egy kicsit furcsa számomra, hogy a nők számára miért nem egyértelmű, hogy a férfi vizuális lény és gerjed a szép alakra, karbantartott külsőre.


2016. júl. 24. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Amíg vannak más típusú pasik, ezekkel nem is fognak foglalkozni.
2016. júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1


Szerintem minden pasi legbelül jobban örül annak ha csinos a párja/barátnője mint ha nem lenne az.

2016. júl. 24. 18:57
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

És a férfiak általában miért nem tudják elfogadni, hogy a nők meg nem? Hogy nem arra vágynak, hogy 2 perc dugattyúzás után horkolva lefordulj róluk, sőt szexre sem mindig vágynak?

Amikor meg a pasik többsége elvárja, hogy teljes munkaidő után még otthon is kiszolgálja a neje és szinte egyedül nevelje a gyerekeket, akkor utána ne csodálkozzon, hogy hosszú házasságban élestrapált lesz. Talán ki kéne venni a részét (nem, nem besegíteni! hiszen a saját otthonáról is van szó) az otthoni munkából és akkor a nőnek is kedve lenne cicomázgatni magát.

Na és ha már itt tartunk, a fenti dolgokat elváró férfiak közül vajon hánynak van igényes megjelenése, kocka hasa és egyebek? Ja, hogy a férfiaknál oké a kiélt, lelakott kinézet meg a pocak?

2016. júl. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy meg ha nem a belsőjébe szeretsz bele, akkor mibe? A melleibe mondjuk? A jellemét meg legfeljebb elviseled mellette? Ebből aztán tartalmas komoly kapcsolat lehet... Ilyen alapon neked hogy esne ha a farkadba szeretnének bele, aztán amikor megöregszel és már nem olyan kemény akkor dobnának, mert ez már nem az amibe beleszerettek? Tudod a nők szeretik ha érző lényként kezelik őket nem csak egy szexi testként amin lyukak vannak...
2016. júl. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Speciel èn el tudom fogadni,- de ott ette a fene az egèsz kapcsolatot ha csupàn a vizualitàsra èpül.

Egyèbkèbt èrdekes de nem a pàrom kedvèért vagyok fiatalos ès feszes 40-körüli kènt-magamèrt, hogy maradjon kellő önbizalmam az élet minden területén!

Persze a párom büszke, a gyerekm is, soha nem tartott cikinek semmilyen haver, barátnő előtt. De ez azért mindenkinek a saját ego"-jának tesz jót, nincs kissebségi érzetem a fehérnemű üzletben vagy a strandon ha egy húszon éves napozik mellettem, az ember kisugárzása is más, a gondokat is könnyebben megoldja stb.

Persze ez sok meló és odafigyelés, lemondás-nálam is van + 5kg os időszak-de utána ez intenzív sportal ez formálható.

Azt azért tegyük hozzá, hogy épp oly sok a löttyedt vagy sör hasú 40-es pasi sőt 30-as... és gondolom a nők is szivesebbemn nézegetnének egy izmos testet'-mert ajándékkal meg szép szavakkal én például soha nem elégültem ki! Tehát nem egészen úgy van ez ahogy te leírtad.

2016. júl. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Hála az égnek a normális férfiak nem csak vizuális lények...

Egyébként meg hiába a szép külső, ha belül egy nulla az illető. De majd rájössz te is idővel, hogy a nő nem attól lesz jó nő, hogy tökéletes, 90,60, 90 méretekkel rendelkezik, mindig ki van sminkelve és puccoarádéban van. Hiába szép valaki, ha amúgy egy utálatos rossz indulatú dög. Dehát a hasonló a hasonlót vonzza...

2016. júl. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
1%
Mert a nők nem azok és képtelenek elfogadni, hogy a férfiak meg azok. A nők nem racionális lények, és azt gondolják, csak úgy lehet valami, ahogy ők gondolják. És ha valami nem úgy van, vagy más, akkor az szar, lásd fentebbi összes válaszod.
2016. júl. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%
Ki volt az a nagyon "okos"aki ilyen szépen lepontozott mindenkit...? Gratulálok neki.
2016. júl. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
Hát ez nem általános... Nem ilyen konkrét. Van aki simán elfogafja!
2016. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 zóna_pocok ***** válasza:
89%

Mert a normalis ferfiak 100%-a nem kizarolag vizualis leny. Persze fontos a kulso, nekem is nagyon (magamon is, nem csak lanyon), es bele tudok szeretni egy szep szemparba, egy aranyos mosolyba, es egy termeszetes lany szepsegebe. De csak akkor erdekel mindez, ha a jelleme es a szemelyisege is tetszik, hiszen anelkul nem er semmit az egesz, legalabbis nem erdekel a lany tovabba.

A magadfajta nem vizualis leny, hanem a farkam vezerel tipus mintapeldanya, amire en nem lennek buszke, es a normalis lanyok sem teged keresnek valoszinuleg.

2016. júl. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!