Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha tetszik egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tetszik egy meleg pasi?

Figyelt kérdés

Én nő vagyok előre leszögezném. És tetszik egy meleg pasi. Szeretnèm őt megismerni. Bocsi a hülye kèrdésért ,de meleg pasiból lehet heteró megint?

Mit tegyek?

Ti voltatok már ilyen helyzetben?


2016. júl. 25. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Felejtsd el, ha csak nem akarsz nevetség tárgyává válni.
2016. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Maximum biszex lehet, de ha semmi érdeklődést nem mutat a nők felé, akkor esélytelen, hogy miattad megváltozzon.
2016. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Akkor most vissza kérdezek: Miért van az, h a nők legnagyobb részének az kell, amit nem kaphat meg?!?!


És akkor a válasz: Nem! Egy melegből soha nem lesz heteró. Nem, nem hogy megint, de soha nem is volt az!!


Jah, amúgy attól még megismerheted. Lehet, h tök jóban is lesztek. De soha nem lesz köztetek semmi, mert ő meleg, kvázi a férfiakat szereti!!

2016. júl. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Felejtsd el. Az egyik legjobb barátom meleg, és milliószor átbeszéltük már ezt. Csak a ferfiakhoz tud szexuálisan vonzódni. Nem egyszer aludtunk együtt, simán osszebújunk, de semmi. Volt olyan is, hogy nagyon magányos voltam és kértem, hogy foglalkozzon velem picit, úgy... Azt mondta, hogy megtenné, de egyszerűen képtelen arra, hogy szexuálisan megkívánjon, pedig nem vagyok bányarém.
2016. júl. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hagyd békén.
2016. júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm, kíváncsi lennék, hogy amikor egy meleg pasi gerjed egy heteróra, akkor miért nem kapnak 100%-ot azok a válaszolók, akik azt írják, hogy felejtse el az illetőt, hacsak nem akar nevetség tárgyává válni, és, hogy kizárt dolog, hogy megszerezhesse magának? Ez most csak úgy eszembe jutott.

Egyébként kérdező, ez tényleg veszett fejsze nyele, de talán szerencséd van, és biszex a srác.

2016. júl. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Nincs kőbe vésve, és állítólag nem feltétlenül velünk született dolog. Az se biztos, hogy teljesen meleg, sose lehet tudni. Miután az életemet régebben azzal töltöttem, hogy semmit se mertem lépni, mert mindig azon agyaltam, mi lesz a vége, hogy fogom ezt vagy azt csinálni, így aztán a végén soha nem csináltam semmit, én azt tudom tanácsolni, hogy próbáld meg a dolgot, aztán maximum nem lesz belőle semmi, na és? De lehet akármi, az emberek kiszámíthatatlanok. Ha meg nem lesz semmi, lehet, hogy lesz egy vicces vagy akármilyen élményed. Vagy kellemetlen, de az is az élet része. :) Szerintem nem vesztesz semmit. Azokra meg ne hallgass, akik azt mondják, hülyét csinálsz magadból. Aki sosem csinál magából hülyét, az nem is él igazán. :)
2016. júl. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!