Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek van meg esely?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van meg esely?

Figyelt kérdés

Egy olyan sraccal akivel 2 éve voltam, de nem lett komolyabb mert ugy alakult, hogy nem akar velem lenni, és elég érzéketlen is lett velem, majd szakitott utana nem érdekelte az érzelmeim, és idővel összejött egy lánnyal akivel több mint 1 évig volt, majd mostanaban beszelunk megint, hogy amugy nagyon kedvelt,ésh találkozzunk, de nem akar kapcsoaltot, csak beszélgetést.

De tartok attlól, hogy csak testiségre menne.

Régen nem akart, gondolom nem akarna most sem már....


2016. júl. 26. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
csak dugni akar, nemkell szépiteni
2016. júl. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha érdekel akkor szexeljetek, legalább élvezed.
2016. júl. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 RRR ***** válasza:

ahogy az 1 írja

potya hencepuncát akar

2016. júl. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én szerelmes voltam belé nagyon, és nagyon megviselt annó, és még érzek iránta...de én is ugy gondolom h szexet akarna csak és alattomos
2016. júl. 26. 23:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor legyen csak szexkapcsolat, de tisztázzátok előre. Ha ennyire érdekel 2 év után akkor miért ne szexwelhetnél vele? Neki sincs senkie, neked sem, miért ne élvezhetnétek egymás testét?


N.

2016. júl. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mert én nemcsak szexet akarnék, hanem együtt lenni vele.

Anno irtózatosan megviselt a dolog....

2016. júl. 27. 00:04
 7/9 anonim ***** válasza:
az egyetlen orvosság elfelejteni és leszopni egy idegent 2-3 napon belül sose beszélni 1kel se
2016. júl. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ki akar használni. Ha te még érzel iránta valamit, akkor szerintem ne menj bele a csak szexbe, mert azzal csak sérülni fogsz. Felszínre törnek a régi érzések, és ha ezek nem találnak viszonzásra, akkor az nagyon meg tud viselni, ha ilyen érzelmes típus vagy.
2016. júl. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

En is ezt erzem az a baj

Beszelgetni talalkozom vele najd

De csokot sem fogok engedni.

2016. júl. 27. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!