Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk! Ki akar kozuletek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ki akar kozuletek egy lanyal analisan is szexelni es miert?

Figyelt kérdés
Miben mas mint a rendes szex? Mas erzes a fiu reszerol? es ha nem akkor miert akarjatok?
2016. júl. 28. 14:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%

#9:

Tőlem inkább a nők szokták kérni és nem egyhez volt már szerencsém, akiknek sokkal könnyebben volt anális szextől orgazmusuk, mint a hagyományostól.

2016. júl. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem rajongok az análért. A puncit szeretem.


23/F

2016. júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
#9-es akkor ezek szerint nagyon más az ismerettségi körünk :D
2016. júl. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
61%
Állítólag azért szeretik a pasik az anált mert a segglyuk jobban szorít. Szerencsére olyan párom van aki tökéletesen meg van elégedve a vaginámmal azt mondja hogy Sose lenne szíve engem vagy más nőt seggbe rakni azt mondja hogy az nem arra való az kimeneti nyílás és nem bemeneti.. Igaz beszéltünk róla hogy majd egyszer talán ki próbáljuk.. De nem izgat egyiküket sem az anális szex. :) 22 N párom 25 F
2016. júl. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Utolsó, azért azt tudod hogy ez nem szívtelenség kérdése? :D

Ebben nem az a normális ha a nő tűr és elvisel...

2016. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
40%

#14:

Ha jól csinálják, akkor a nő is ugyan úgy (ha nem jobban) élvezi az anált :-P De ugye az orális szexet sem művelitek, mert a szátok nem arra lett kitalálva?

(#11-es voltam)

2016. júl. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!:D de nem kerek priviket, engem nem erdekel, egyik b.nom helyett raktam fel a kerdest!:D
2016. júl. 28. 16:33
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
En a tiltott gyumolcs hangulata es az ala-fole rendelt viszony miatt szeretem. Hogy mindent megkapok es azt csinalom amit akarok, meg ezt is. 30F
2016. júl. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
36%
A legjobb dolog, mikor a lány popsijának a mélyébe spriccelhetek. Imádom! Képtelenség megunni...
2016. júl. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!