Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan reagálnátok, ha kiderül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok, ha kiderülne, hogy a barátnőtök azért nem akar szexelni veletek mert korábban megerőszakolták?

Figyelt kérdés

2016. júl. 26. 09:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Hát, nyilván meglepődnék az elején. Aztán próbálnánk közösen átlendülni rajta. Nyilván lassabban haladnánk ezzel, akár pszichológus segítségét is igénybe véve. Viszont ha semmi nem segítene, a sok idő ellenére sem, akkor fogalmam nincs, hogy mihez kezdenék
2016. júl. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%

Volt ilyen akivel erőszakoskodtak. Hezitált eleinte, de minden nő akar szexelni. És ő aztán már mindent akart és jó mocskosan. Aztán egy hét folyamatos szexelés után felszívódott. Nő még nem kúrt át a palánkon mint ez a.....


Úgyhogy nem kell velük úgy bánni mint a hímestojással!

2016. júl. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha egyébként minden más rendben volna, elfogadnám. Kibírom szex nélkül.
2016. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy sem vagyok egy erőszakoskodó, tolakodó, kapkodó pasas, de vele még türelmesebben, még finomabban bánnék. Hagynám azt, h ő kezdeményezze, ő irányítsa a dolgokat, úgy, és olyan tempóban ahogy az neki kényelmes, és nem okoz neki szorongást. Szépen lépésről lépésre haladva, de mindenképpen haladva. Azt, ha kategorikusan elzárkózik, és nem hajlandó semmilyen lépést tenni, akkor azt nem tudom, h hogy és meddig tolerálnám.
2016. júl. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Türelmesnek kell lenni vele ! Éreztetni, hogy bízhat benned és szereted !! Illetve, hogy nem csak arra kell, de mivel szereted - kívánod - tűzbe hoz .. Szeretnéd vele! Ügyelj rá, hogy az első pár különösen jó legyen neki, utána meg törik a jég teljes mértékben !! ;)
2016. júl. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Ez egy nőnek hatalmas trauma szóval ha ez van a te barátnőmmel legyél türelmes kedves beszélgess vele, légy nagyon kedves és ha szükséges keressetek fel egy szakembert
2016. júl. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Tudasd vele hogy benned megbizhat es csak lassan kezd, néha mikozben csokolod simogasd a hátát majd csusztasd a kezed le a fenekéhez ovatosan de semmi tobb. Lassan kell haladni.
2016. júl. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Én próbálnám át lendíteni a dolgokon.Volt olyan barátnőm akinek a családjában erőszakoskodtak persze nem nemi,csak tettleges bántalmazás volt,és mikor összejöttem a lánnyal félt tőlem. Általában alfában jobban rögzülnek az ember agyába a dolgok,így mikor fél álomba volt,vagy rosszat álmodott mindig beszéltem hozzá hogy biztonságban vagy,senki nemfog bántani,megvédelek,és bejött . Persze időbe telt,de 1 idő után elmúlt a félelem. Egyáltalán nem félt,pedig az elején ha véletlen hirtelen mozdultam meg meg ijedt tőlem.Nekem bevált csak ezt tudom javasolni,persze ezt mondhatod neki ébren is.A szex igy is úgy is szex marad,lényeg hogy veled érezze magát biztonságban akkor megnyílik erőszak ide vagy oda.
2016. júl. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Noren1989 ***** válasza:
0%

Javasolnám neki egy pszichomokús felkeresését.

Azt, amit a 8as leírt, nem tenném vele. Én programozzam a tudatalattiját? Nem-nem.


26/F

2016. júl. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ez nem ilyen egyszerű ahogy a kivülállók le írták! Csak szakember segítségével és párterápiával fog menni!
2016. júl. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!