Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is tapasztalt már hasonló?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalt már hasonló? Miért van az, hogy a barátnőm, soha életében nem vágyott a szexre, csak úgy miattam megy bele?

Figyelt kérdés
De azt is nagy nyűgként éli meg. Még önkielégítést se csinált soha életében és esze ágában sincs kipróbálni. Elég fura hozzáállása van a szexhez, neki a szerelem, érzelem számít, szex meg felőle jobb lenne, ha nem is lenne.

2016. aug. 2. 00:18
1 2
 1/12 anonim válasza:
Velünk is ez volt, meg kell próbálnod felizgítani. Nekem bevált 18/F
2016. aug. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Én biztos elhajtanám.

Van, amivel nem érdemes vesződni, mert ebből sosem lesz egy rendesen szopó, élvezkedő, spontán szexet akaró nő, aki kaparja a falat.

Sorry mate

2016. aug. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy mondjuk aszexuális? Vagy csak még "nem áll készen". Bár szerintem inkább az első.
2016. aug. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
egyetemes tapasztalat, hogy az ilyen nők eleinte seggbe szeretik és utána oldottabbak lesznek az idő múlásával majd már ők is "kaparni fogják a falat"
2016. aug. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%

Aszexuális. Nincs nemi vágya.

Nálam az elsők közt dobódik be a "milyen gyakran kívánod?" kérdés ismerkedésnél. Ha a lány nekem támad, hogy ilyet nem kérdezhetek, akkor kuka... Ha azt válaszolja, hogy " be kell vallanom, a szexualitás ezen formája sosem hozott lázba, ezért sosem próbáltam", szintén mehet a francba...

Ne akkor derüljön ki, amikor már venném le róla a bugyit. Bár erre nincs esély, mert beleunok a lányba, ha nem beszél a szexualitásáról, és a vágyairól.

2016. aug. 2. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Romantikus aszexuális. Érzelmi vonzalomra képes és igényli is, hogy megélje, de a szexuális vonzalomra képtelen. A barátnődnek nem ártana tisztáznia a saját szexualitását mielőtt kapcsolatba bonyolódna, mert Ti egyértelműen nem illetek össze. Olyat kellene keresnie, aki szintén hasonlóan áll ezekhez a dolgokhoz, ahogy Neked is inkább saját fajtád között kellene keresgélned.
2016. aug. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

6-os

Szerinted hány egészséges férfi ilyen, mint amit leírtál?

"Olyat kellene keresnie, aki szintén hasonlóan áll ezekhez a dolgokhoz,"

2016. aug. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Talán menjen el egy hormonvizsgálatra, mert lehet csak az a baja, hogy valami szerve alul működik.
2016. aug. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem meg a szerelem elválaszthatatlan része a szex. Annyi biztos, hogy ez nem egészséges hozzáállás. Hosszútávon szét fogja barmolni az önbecsülésedet.
2016. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt az első barátnőm. Ma sem értem, hogy bírhattam ki mellette négy évet. Nem érte meg.
2016. aug. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!