Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti engeditek párotokna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti engeditek párotoknak az analt? Milyen előkészületek szükséges, hogyan tudnám én is élvezni? Ennek van valami feltétele, hogy párotoknak mekkora a szerszáma?

Figyelt kérdés
Próbáltuk már párommal síkosítóval, de még úgy is eléggé kellemetlen volt, kíváncsi lennék mások véleményére is. 19/L

2016. aug. 2. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Még nem próbáltuk. de elég időt hagytok hogy kitágúljon a popsi.? szerintem ha egy pasinak túl nagy és vastag van azt nem hiszem hogy bárki is élvezné..
2016. aug. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Mi análozunk rendszeresen, értem ez alatt a heti 1-2 anál, a normál szex mellett.

Előkészület kell igen, meg türelem, és a barátod részéről ügyesség is. Előtte beöntés, majd sok síkosító, aztán tágítás, egy ujj, kettő ujj, ameddig nem vagy annyira kitágulva, hogy fájdalom nélkül, szépen csússzon beléd a pasid farka. Ha ügyesek vagytok, akkor nem fáj, mi kifejezetten élvezzük mindketten.

30N

2016. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

igen mi is análozunk heti 1-2 alkalommal csak anális szex van, amúgy szinte mindennap szexelünk vaginális

előtte mindig megbeszéljük, melyik nap lesz anális szex, előtte elmegyek elvégzem a nagy dolgot, ha sok időm van akkor beöntést is csinálok, de az ritka; petting közben a popsimmal is foglalkozik 1-2 ujjal, majd gumi fel arra síkosító és finoman becsusszan a fenekembe, amikor érzi h kitágultam, akkor már komolyabb tempóra vált, a mérete 18/6 sok időbe került míg megszoktam


19/L

2016. aug. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Nincs semmi elő készület,csak sikosíto.

Ő akarja én nem igazán,ne várjon töllem olyat amit nem akarok,ha mégis akkor annak ára van.

2016. aug. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha izgatod a csiklodat sokkal jobb lessz es konnyebben ellazulsz :) es ha mar kitagultal es gyorsabb tempora valt te is a csikloizgatassal akkor nagyot tudsz tole elvezni :)
2016. szept. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Utolso vagyok paromnak 25\6 os merete van (mielott belemkotnetek, fekete baratom van)

Az elejen nagyon rossz volt amig nrm voltam hozzaszokva es nem jottem arra ra hogy ha izgatom a csiklomat sokkal jobban eltudok lazulni.. Azota imadom szinte minden szexnel van anal es en kerem ot nem o engem :)

2016. szept. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk semmi különös előkészület nem szokott lenni elkezdünk szexszelni majd kitagitom bármilyen krémmel és már megyek is a masik lyukba néha ki be egyikből a másikba azr nagyon élvezzük mindketten,sőt ha igy lovagol meg elis szokott menni és naleset sem volt még ;)
2016. szept. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem most nincs baratom ugyh ugy altalanossagban irom:D tehat, nalam az a helyzet, hogyha tul nagy a srac farka vagy mar 18 cm felett akkor en azzal a fiuval tuti h nem csinalom popsiba. Kisebbel igen. Nekem fontos h mekkora ha analba is szeretne. Punciba meg annal jobb minel nagyobb
2016. szept. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En elmegyeknkozben. Kesztuvel benyuloo es kiszedem. Sosw volt gond 5 eve23n
2016. szept. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!