Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Keveset d*gnak a mai fiatalok?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keveset d*gnak a mai fiatalok?!

Figyelt kérdés

[link]


Ez a mai trend, annyira ne sajnálkozzatok. Sokan panaszkodnak itt kommentekben, egy kis feloldozás nekik, hogy bizony manapság nincs annyi szex, ez van.


2016. aug. 6. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez jó! :D
2016. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Ezt már más kevésbé hatásvadász felmérések is igazolták.


Örömmel gondoljuk manapság azt, hogy bezzeg a szüleink/nagyszüleink milyen baromi erkölcsösek voltak, nem dugtak össze vissza, manapság meg...



Ezzel szemben a valóság az, hogy a ma 60+ generáció pont a 60-70-es évek szexuális forradalma alatt volt fiatal, mikor megjelent a mindenki által elérhető fogamzásgátlás, el lehetett kezdeni beszélni a szexről, etc...

2016. aug. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Keveset dugok, akkor én is fiatal vagyok?
2016. aug. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Szerintem kapcsolat függő. Nekem volt olyan párom akivel csak heti egyszer voltam együtt de azt sem kívántam. A mostani páromnak meg éjjel nappal csak kefélnék ha tehetném. 22 / L
2016. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
egyszer az a baj, hogy sokat, egyszer az a baj, hogy keveset... kit érdekel... mindenki csinálja annyiszor, akkor, amikor jól esik neki... vagy ezek a cikkek is lehet azért születnek, mert egyesek erre izgulnak fel... már nem lepődnék meg ezen sem XD
2016. aug. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Látom te is csak a címet olvastad el.


Nem az a baj, hogy annyit csinálja, amennyi neki jól esik, hanem az, hogy sokan teljesen elmagányosodnak, a társas kapcsolatai az online térre korlátozódnak, és ha valaki 20-as évei elején már ezzel küzd, akkor drasztikusan csökken az esélye arra, hogy egészséges párkapcsolata legyen, családot alapítson.


A baj tehát nem azzal van, hogy sok vagy kevés a dugás, és ezért többet/kevesebbet kell csinálni, mint amennyi jól esik neki

2016. aug. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a paintben megrajzolt grafikon kemény. Ennyi erővel én is lehetnék 444.hu cikkíró.
2016. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez egy amerikai tanulmány, ahol enyhén szólva máshogy néztek ki a 60-as, 70-es évek, mint itthon. Ha ezt a kutatást Magyarországon is elvégeznénk, szinte biztosan fordított eredményt kapnánk.


Persze, lazultak azért itthon is a szexuális szokások azokban az évtizedekben, de legfeljebb a nagymamiék fiatalkorához viszonyítva. "Forradalomnak" nevezni óriási túlzás lenne. Művész-körökben még csak-csak, dehát az régen is olyan volt.


Kelet-Európában ezek a folyamatok (mint annyi más minden) egy generációval eltolódtak.

2016. aug. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Kelet-Európában ezek a folyamatok (mint annyi más minden) egy generációval eltolódtak."


Tolódtak... Hát persze, az erkölcsös kelet Európa...


Gondolom azt a részt átaludtad te is a nagy bezzeg a nagyi meg az anyu milyen erkölcsös volt mélázás közben, hogy a szocializmus alatt a vallásosság erősen háttérbe szorul (ellenben pl a nyugati társadalmakkal), az erőltetett iparosítás tömegével szedte ki a fiatalokat vidékről, és hozta fel a nagy iparvárosokba, és ugye ahol összezársz pár tízezer fiatal férfit és nőt anélkül, hogy a falusi erkölcscsőszök beleszóljanak az életükbe, ott a szűzies erények szoktak teret nyerni...

LOL...

2016. aug. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A cikk végén benne van, hogy azért is szexeltek többet, mert "tilos" volt, nem engedték a szülők! Ma melyik fiatalnak tiltja meg apja/anyja, hogy házasság előtt szexeljen? Nem soknak... Egyfajta lázadás volt. Engem sem ért anyám miért nem szexelek fűvel fával fiatalon , mert ő magából indul ki. Így lázadt, hogy 16-17 évesen nyomta az ipart, hogy megmutassa milyen komoly, kemény csaj és idegesítse nagyanyám. Ma már ez nem nagy szám, relatíve jó fogamzásgátlók vannak, ez az élet természetes része fiatalon már. Érdemes az abortusz statisztikara is ránézni, bár sokkal jobn fogamzásgátló eszközök vannak már, de szerintem nem csak amiatt csökken a ráta! 24/L
2016. aug. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!