Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, volt már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, volt már olyan párotok aki gyorstüzelő volt? Hogyan oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Mondhatni magam is elég gyorsan elélvezek. Egyszerűen annyira felizgulok behatolás után, hogy 1-2 perc alatt elélvezek. Nem tudok mit csinálni, mert annyira jó. Persze a második, harmadik menet után minden normális, de kaptam már negativ visszajelzést. Ha volt ilyen párotok, vele hogyan oldottátok meg a szeretkezést? Nem volt ideges, hogy ez mennyire ciki, vagy gáz?

2016. aug. 6. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Verd ki előtte, ha kell többször is. Nem kell ezt túlagyalni.
2016. aug. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Voltam olyannal, aki a sokadik menet után is csak kb. 1 percig bírta.
2016. aug. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
szakitottam, a masik pedig velem mert miutan megtudtam hogy egy eve van baratnoje elmondtam a csajnak :D
2016. aug. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi párom ilyen volt. Orgazmus kontrollt alkalmaztam. Most már bírja behatolástól számítva 15-20 percig és nem 3 perc mint az elején ;) 22 / L
2016. aug. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Tartottam két pasit egyszerre.
2016. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!