Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kezdek megőrülni, vagy mi van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek megőrülni, vagy mi van?

Figyelt kérdés

Kb. 1 éve nézek animéket, pár hónap után rászoktam a hentaiokra is. Na itt jön a probléma. Egyszerűen megszállott lettem. Elég 2-3 perc és képes vagyok egy-egy ilyen videóra elélvezni.

A barátnőmmel 5 hónapja vagyok együtt. Soha nem volt gondom a barátnő szerzéssel, szóval volt pár barátnőm, és az egyéjszakás kalandokat sem utasítottam el. Azonban egyik sem tudta ezt még nálam kiváltani, hogy ilyen szinten felizguljak egy pillanat alatt és bumm..

Rendszeresen szeretkezünk a barátnőmmel, el is tudok élvezni, csak nagyon átlagos már számomra. Nem érzem azt az elsöprő érzést, mint amit egy pixel halmaz kitud váltani belőlem.

Irány a pszichológus?


2016. aug. 9. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
En is igy vagyok vele. L
2016. aug. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RRR ***** válasza:
közben nem tudod nézni??
2016. aug. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismeros neha :D
2016. aug. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tud róla, hogy hentait nézek.

Nekem ez nagyon fura, mert nem értem, hogy lehet jobb a saját kezem, és egy videó, mint a valódi szeretkezés, de sajnos jobb.

Mint említettem senkivel sem éreztem még ilyet.


A korom lemaradt, 22/F

2016. aug. 9. 01:17
 5/6 anonim ***** válasza:
2D>3D
2016. aug. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szólj a barátnődnek, hogy öltözzön be (cosplay). Lehet kicsit feldob.
2016. aug. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!