Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdek megőrülni? Mi van velem?

Kezdek megőrülni? Mi van velem?

Figyelt kérdés
Olyan érzésem van mint aki be van kábszizva, pedig nem vagyok és soha nem is próbáltam. Szóval az bizonyos tünet mikor fel vagyok pörögve szó szerint és azt érzem, hogy semmi nem okoz nekem örömet, érdektelenség, olyan mintha kicsit szoronganék is. Kezd nálam kialakulni valami? vagy miért érzek így, az is lehet, hogy valami hormonális átalakuláson vagyok így 18 évesen? nagyon fura és nem érzem magam jól, de viszont ha dolgozok szinte semmi tünete ennek, több mozgást igényel a testem? válaszokat akarok.
2016. júl. 31. 17:45
 1/2 A kérdező kommentje:
Most mértem egy vérnyomást, viszonylag magas volt remélem nem kapok egy strokeot :( az mondjuk igaz rendszeresen fogyasztok KV-t és energiaitalt, de akkor mikor ittam nem voltak ilyen tünetek lehet hogy most csapott ki?
2016. júl. 31. 18:00
 2/2 anonim ***** válasza:
A fizikai és szellemi leterhelés hiánya okozhat ilyen gondokat.
2016. júl. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!