Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, titeket zavarna ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, titeket zavarna ez a dolog?

Figyelt kérdés

Zavarna titeket ha jelenlegi barátnőtöknek az exének sokkal nagyobb farka volt?:D


Barátnőm mesélte ( csak úgy beszélgettünk ilyen témáról) hogy az exének majdnem akkora volt mint a fél karja. De nem volt jó vele a szex. Nekem 19 centi és imádja, mindig is mondja hogy velem a legjobb meg minden ez nem aggaszt. Inkább csak a tudat hogy már járt benne egy az enyémnél is nagyobb fasz? Kicsit nehezen dolgozom fel az ilyeneket :D



2016. aug. 11. 08:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én páromban is volt nagyobb farok mégis az enyémmel volt először hüvelyi orgazmusa. Azért egy nőnél ez függ az érzelmektől is, illetve nyilván a férfi technikájától
2016. aug. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom, hogy az enyémnél van nagyobb :D

de nem zavarna, ha élvezné velem a szexet...


23F

2016. aug. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ja hát meg alapban barátnőm pici kis törékeny, nagyon szűk puncival, néha az enyém is alig megy be.. akkor az exével hogy jött össze? hogy tudta élvezni?:D
2016. aug. 11. 08:39
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez most egy reklám akar lenni?Mi volt az elötted lévő?Tán egy szamár?

De ez gyerekes hozzáállás.

Fake az egész kérdés.

Mennyi privit vársz?

2016. aug. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A pasikat ez nagyon zavarja igen. Nem szabad elmondani nekik.
2016. aug. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem reklám akart lenni, egyszerüen zavar, és leirtam, megkérdeztm hogy más is van e igy vele? Egyébként szerintem sem szabad az ilyeneket a pasiknak elmondani de sok csaj nem tudja mit szabad mit nem...
2016. aug. 11. 08:47
 7/19 anonim ***** válasza:
Pont olyan, mint hogy az előző barátnődnek szűkebb puncija / nagyobb melle volt, más kérdés, hogy ezeken tud egy nő változtatni, a farokméret meg fix.
2016. aug. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
nekem is 1 híján 20, tőlem mondogathatná a csaj h exének 30volt kit érdekel már ha enyém is bárkiben végig ér a legtöbb hétköznapi pózban
2016. aug. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen, de valahogy szerintem a srácokba ez mélyebb nyomot hagy mint a nőkben.. Pl büszkeség miatt ugyebár :D Nem paráztam rá igazából mert tudom hogy nekem se kicsit, és nagyon jókat dugunk mindennap, csak az zavart igazából ahogy beszélt róla :D
2016. aug. 11. 09:02
 10/19 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ne zavarjon. Oké hogy el mondta hogy nagyobb volt meg zavar a tudat hogy a tiédnél nagyobb volt már benne. De basszus azt is el mondta hogy nem volt jó a szex gondolom azért mert fájt neki. Azt is mondta hogy veled jó és hogy élvezi. Akkor nem értem mi a probléma?! Mert ha még azt mondta volna hogy spriccelős orgazmusa volt az exétől akkor megértem hogy zavar. DE nem volt vele jó. És a tiédet élvezi és imádja. Akkor ne agyalj azon hogy hát az exének mekkora volt. Az én exemnek is nagy volt meg vastag. Szó szerint útáltam vele szexelni mert fájt.... Ezt a mostani párom tudja. Jó néha ő is elhinti hogy jó lenne ha nagyobb lenne neki... De szerintem nálatok ez valami verseny kényszer? Na de mikor olyan orgazmusom van a párom alatt hogy bele remeg az egész testem és 1 óráig úgy el vagyok pilledve hogy lábra se birok állni... És tudja hogy ilyet az exem Nem ért el... Akkor elfelejti a kétségeit és büszke magára hogy tud olyat nyújtani nekem amire az exem Nem volt képes!!!!! Szóval kedves kérdező inkább legyél büszke arra hogy élvezi a párod veled a szexet és imád :) 22 / L
2016. aug. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!