Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináltok, ha csak a nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok, ha csak a nagy farok a jo nektek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a volt páromnak nagy farka volt kb 20cm es nagyon vastag. Voltam mar elotte ket masik fiúval, ok átlagosak voltak, viszont a barátommal évekig egyutt voltunk es most vege lett, igaz egyenlőre nem vágyom senkire de mi lesz majd ha igen? Az en "mereteimmel" nincs probléma szűkebb vagyok az átlagosnál de megis ugy hozza szoktam a nagyhoz, naponta vagy 5orgazmusom volt ha nem tobb, hogy nem akarok majd kevesebbet, kisebbet! Lanyok volt mar valaki ilyen helyzetbe? Mit csináltatok? Nincs valami tuti tipp a méret ellenőrzésére? Tudom hogy láb nagyság stb hülyeségek vannak de olyat nem tudok ami tenyleg igaz 😞Nem akarok addig próbálkozni ameddig nem talalok megfelelőt hiszen figyelek a szexuális partnereim szamara, ráadásul eleg késő fekszem le nekem kell kb 1honap randizas, mikor oda jutunk ha nem megfelelő akkor lépjek le???
2016. aug. 12. 18:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Majd kinövöd, kis taknyos :D
2016. aug. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Ha neked a farok a legfontosabb slkalmatlan vagy feltétel nélküli komoly kapcsolatra.
2016. aug. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nyilván nem az a legfontosabb, de a szexualitás kategóriába ezt a kerdest irtam. Egyértelműen a személyiség sokkal fontosabb de ha az nem jo akkor el se jutunk a nagy farok kérdésig. En most a szexuális oldalát nézem a dolgoknak azert évbe a témába irtam !
2016. aug. 12. 18:42
 4/20 A kérdező kommentje:
*ebbe a témába
2016. aug. 12. 18:43
 5/20 anonim ***** válasza:
De itt csak 18 éven felüliek lehetnek :D
2016. aug. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
48%
15 éves taknyos hü.lyegyerek trollkérdése xD Jelentve.
2016. aug. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%
Olyan rohadt jó ilyeneket olvasni, olyan dolog alapján választod ki a párod, amiről senki nem tehet, utána meg mentegeted, hogy a belső fontosabb :D Igen, biztos fontosabb, csak ha összeakadsz egy kis farkú sráccal, akkor dobod, mert hát tudod, nem volt jó a személyisége :)
2016. aug. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Abszolút nem olyan dolog alapján választom ki a párom, de ha nekem csak igy jo a szex, akkor csak igy, es lehetőleg csak azok írjanak akik valaszolnak nem kötekednek
2016. aug. 12. 18:50
 9/20 anonim ***** válasza:
Hát de akkor mégiscsak az alapján választod :DDDDDD
2016. aug. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Mindjárt kezdődik a suli, 3 hét. Miért a farokkal foglalkozol?
2016. aug. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!