Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnám elfelejteni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfelejteni? Hosszú lesz.

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, amikor 19 éves voltam volt egy barátnőm, az első "igazi" . Pár hónapot voltunk együtt csak, és a sok bekavarás, és sz-r keverés után sajnos szétmentünk, elsősorban ő szeretett volna szakítani. Nos, azóta eltelt 5 év. Azóta 2 "komolyabb" kapcsolatom volt, mindkettő az első miatt ment tönkre. Egyszerűen minden lányban, az első barátnőmet keresem, nem tudom elfelejteni. Nehezíti a dolgot hogy nem is lakunk egymástól messze. Látom a barátjával (elég sűrűn mással) és ez nekem fáj. Van sokszor hogy vele álmodok, utána napokig rossz kedvem van. Miután szakítottunk 5 éve, rá 1 évre pár hétre megint összejöttünk. Megint szakítás a vége, aztán rá 1 évre lefeküdtünk de semmi több, és még rosszabb lett. Már köszönni se köszön nekem. Lehet mondani hogy ne nyávogjak, de ez nem olyan egyszerű. Most úgy érzem soha nem fogom tudni elfelejteni, és sose lesz már normális kapcsolatom. Járt már valaki ilyen cipőben ?

2016. aug. 14. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az lenne a legjobb ha minden kapcsolatod megszűntetnéd vele és mondjuk kezdj el sportolni vagy járj el olyan helyre ahol sok embert megismerhetsz és ahol lekötöd a figyelmed. Én is jártam így nekem osztálytársam volt a "nagy ő".. 3 évig kellett lesnem, ahogy a palijával elvan úgy hogy közben nagyon jóban voltunk. Mindent elmomdott nekem, az összes problémáját és hidd el ennél szarabb dolog ritkán van. Szval kitartást! Mellesleg én úgy orvosoltam, hogy minden csajjal aki jól nézett ki és ápolt volt kavartam. Ezzel sikerült csak túltennem magam. (Hozzá tenném, hogy ezekre a lányokra féltékeny volt)
2016. aug. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"mindkettő az első miatt ment tönkre" No ez az ami nem igaz!!!! Miattad ment tönkre. Nem vagy hajlando elengedni. Mint kutya a csontot. Ne mást okolj ezért. Meg kell tanulnod elengedni a régit.
2016. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tanulj, dolgozz, sportolj, stb. Hidd el, mindjárt nem lesz annyi időd ilyen dolgokon agyalni.
2016. aug. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!