Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogy tudnám őt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy tudnám őt elfelejteni? Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

L/15


Volt egy egy éves hosszu "komoly" kapcsi.. De csak netes volt. Azaz élőbe még nem találkoztunk meg semmi .. Egymáshoz nőttünk, imádjuk egymást. De én iszonyatosan féltékeny tipus vagyok és mostanában elêg sok lány veszi körül. Még azt is tervezgettük hogy együtt veszítjük el.. Történjen bármi.. De.. Azthiszem ő már tul lépett ezen. Én meg nem bírom őt elfelejteni, nagyon hiányzik. De nem szeretném hogy megint "netes" kapcsiként legyen folytatva.. Ő két évvel idősebb nálam, és elég visszahúzódó... Volt... Legalábbis mikor együttvoltunk... 100 km a távolság. De.. Engem anyám nem enged.. Ő meg nem jön.. Lett volna megegyezés hogy a kettő között találkozunk majd.. De.. Utána összevesztünk és végül anyám már 4x eltiltott tőle de nem hatott rám, és hiányzik. Tudja jól hogy féltékeny tipus vagyok mert sok csinos lány van ott ahol ő lakik és félek hogy elveszítem.. És persze ő meg minden ribizli lány képét belikeolgatta.. Ami nekem nagyon rosszul esett mert önbizalmam sincs. Szerintetek mi lenne a megoldás? Vagy hogy tudnám őt elfelejteni? Ha összejövök mással addig jó.. De ha vége utána megint rossz..



2016. aug. 11. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Távol van tőled és ő máshol találta meg a boldogságot, sajnos el kell fogadni. Ne keresd, ne írj és ne kémkedj utána, így tudsz a leghamarabb felejteni. Barátkozz, legyen új hobbid és szépen lassan túlteszed magad rajta :)
2016. aug. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, de multkor is irogatott olyat, hogy "minden lányban engem lát, ndm tjd elfelejteni" stb. És ez ugy egy picit sziven ütött :/ meg hogy nem akarja látni hogy más pasival összejövök, fél ettől stb.. És kicsit szarul esik a dolog
2016. aug. 11. 10:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Figyelj vegyel vissza a feltekenykedesbol es meglatod jobb lesz. En fiu letemre vagyok ilyen, megolrulok ha latom lajkol mas fiuk kepeit, de csinalja, azt nondja nem jelent semmit. Min is vesztetek ossze?
2016. aug. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most utoljára azon hog, belikeolt egy majdnem full mesztelen csajt.. Persze kiakadtam rá és.. Hát jah.. Pedig én pont h miatta nemlikeolgattam semmi ilyent :) se másik pasit se meg semmi..erre ő..
2016. aug. 15. 21:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyi nem ez a lenyeg... ha szeret akkkr ez a lajkolgatos dolog annyira nem szamit :/
2016. aug. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De tudja jol hogy nekem nagyon sz.rul esik, mert alapbol nincs tul sok onbizalmam :(
2016. aug. 22. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!