Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Teljesen ellaposodott a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen ellaposodott a szexuális életem ilyen fiatalon? 20/L

Figyelt kérdés
A pasimnak mostanában csak az a fontos, hogy leszopjam. Ő soha nem kényeztet engem. Én nem is azért csinálom, hogy visszaadja de néha nekem is jól esne ha kinyalna vagy megujjazna. A szex is annyiból áll, hogy egy héten egyszer rámfekszik és kb 10 perc alatt vége is. Már próbáltam beöltözni, hogy szerepjátékozzunk és más módszereket is de neki nincs kedve hozzá. Mit tegyek? Nekem nagyon hianyzik az az igazi szex
2016. aug. 14. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Próbáltál már erről beszélni vele? Mert ha igen és ennek ellenére se tesz semmit és csak a saját kielégülését helyezi előtérbe. Én a helyedben lapátra tenném. Ez nem kapcsolat!!!! 22 / L
2016. aug. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a pasid? Mióta ismeritek egymást?
2016. aug. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Érdekes! Ha csak magát akarja kényeztetni, akkor kuka ! Én inádok adni és kapni is! Milyen az hogy csak magunkra gondolunk !? Ez kölcsönös , mindenkinek fontos hogy jó legyen ...?!

Csabi

2016. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ő 25 éves és már 3 éve vagyunk együtt. Próbáltam már beszélni vele. Azt mondja, hogy szerinte nincs ezzel semmi gond. Pedig régebben nem ilyen volt...
2016. aug. 14. 21:33
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Ha te önként és dalolva kiszolgálsz egy ilyen ősembert, akkor ne csodálkozz. Ő szrik rád, csak saját maga érdekli, te miért töröd magad? Nem megalázó, hogy csak tárgyként használ? És még te parádézol neki mindenféle cuccokban... Találd meg az önbecsülésed és keress egy civilizált férfit.
2016. aug. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Lehet az lesz...

Már rég nem elégültem ki..

2016. aug. 14. 21:36
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Ideje váltani.
2016. aug. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe.
2016. aug. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Basszus! Én imádnálak!
2016. aug. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen bunkók kérdés nélkül ki vannak szolgálva, én meg évek óta nem szeretkeztem. Valamit rosszul csinálok.
2016. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!