Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellaposodott a szexuális életünk. Valami megoldás?

Figyelt kérdés
Párommal 4 éve vagyunk együtt, 3 éve együtt élünk. Az utóbbi pár hónapban kicsit lusták lettünk mindketten a szexre. Egyszerűen sokat dolgozik, amikor én szeretném ő elutasít, hogy most ne. Amikor meg ő szeretné, akkor meg már úgy ébreszt fel miután épp elaludtam, persze, hogy nincs hozzá kedvem.Ilyen heti 1x szoktunk együtt lenni. Egyszerűen én már sok mindennel próbálkozam, de úgy vettem észre, hogy neki ez tökéletesen megfelel. Viszont nekem ez a heti 1 nagyon kevés.... :(
2015. jún. 18. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:
29%
Mi 10 évi házasság után havi egyszer ha kíván a párom. Nekem sem elég. Állandó veszekedések vannak emiatt. Már megcsaltam és nagyon gyorsan el akarok tőle válni!
2015. jún. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bence_ ***** válasza:

Kommunikáció!

Ha valaha volt jó akkor oda megint el lehet jutni.

Mióta dolgozik sokat?

Szeret még vagy csak így kényelmes neki?

2015. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!