Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális 2 év után? (ellapo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális 2 év után? (ellaposodott szexuális élet? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én 24/L vagyok,a párom 29 éves.

Nemrég házasodtunk össze.

Sajnos az utóbbi időben úgy érzem (én legalábbis),hogy ellaposodott a szexuális életünk.

Alapvetően én picit nagyobb étvágyú vagyok,mint a párom.

A páromnak elég 3-4 naponta,vagy attól függ van úgy,hogy hetente egy.

Én azért naponta is képes lennék rá,akár 2szer is.

Mostanában már nem szeret orális szexben sem részesíteni,mikor rákérdeztem azt mondta egy idő után már nem szereti (ez volt előző barátnőjeinél is).

Csak hátulról vagy felülről csináljuk,és habár mindig nagyon jó,de úgy érzem nincs meg az az igazi vad szenvedély,spontanitás.

Az esetek 90 %-ban csak este és csak az ágyban csináljuk...nagyrészben csak akkor,ha én kezdeményezek.

Persze az ágy alapvetően erre szolgál,hogy itt csinálják az emberek,de néha jól esne,ha máshol is lekapna,vagy szenvedélyesen megmarkolná a popsim ezzel jelezve,hogy most de meg.....na.

Vagy az sms...én időnként szeretek neki küldni szexuális tartalmú sms-ket,amivel úgy gondolom hátha felizgatom,de nem válaszol rá...

Azt mondta szeret,kíván,nincs semmi gondja velem testileg sem szexuálian,én mégis úgy érzem,ez most valahogy nem az igazi...Szeretni nagyon szeretem,szerelmes vagyok a páromba,ő is,habár ő azért visszafogottabban mutatja ki.

Én úgy gondolom,hogy nem 2 év után kellene ennyire megszokottá válnia a szexuális életnek...

Mi a probléma?Hogy tudnám rávenni,hogy ne hagyja ellaposodni a szexuális életünket?!

Mostanában beszélgettünk a baba témáról is,hogy szeretnénk,de kezdenek bennem kételyek kialakulni.Születik egy baba,és addigra totálisan leépül szex közöttünk?Akkor már csak havonta lesz köztünk?Annyira tartok attól,hogy ez majd rányomja a bélyeget mindenre,és válás lesz a vége.


2014. szept. 6. 22:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Abszolút nem.
2014. szept. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

Bajban vagy, nem is kicsit, mert elmult a pasinál, nem hogy nem szerelmes, hanem nincs szerelem..

A 2.évben tombolnak a dolgok, nem hogy igy mint amit te irtál:D

2014. szept. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Akárhányszor rákérdezek,hogy szeret-e még igazából,nem csak mint embert,hogy egyáltalán szerelmes-e még belém, megfelelek-e neki,elég vagyok-e,mindig azt mondja,hogy igen,és nem érti,hogy miért kérdezem.
2014. szept. 6. 23:02
 4/16 anonim ***** válasza:
Szexuális igények,nem mindenkinél egyformák.Régen nem ilyen volt a szexuális életetek?
2014. szept. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mondani bármit lehet. Talán még önmagának is elhiszi. De attól még nincs úgy...
2014. szept. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Az,hogy a mennyiség csökkent valamelyest az normális,egy idő után nem fogják az emberek minden nap 2-3 szor csinálni.

De úgy érzem régebben több volt benne a szenvedély,a spontanitás,a vadság...az,hogy nem volt minden kiszámítható..

Ti nem unnátok,hogyha akárhányszor együtt vagytok,mindig ugyanúgy a melódia?Csak felülről vagy hátulról,se orál és kész?!...

Olyan,mintha már 20 éves házasok lennénk két gyerekkel...

2014. szept. 6. 23:22
 7/16 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki tud,adjon tanácsot,hogy mit tegyek...mert mostmár kezdek eléggé tanácstalan lenni a dolgot illetően...
2014. szept. 6. 23:28
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, h nem szeretne. Szerintem lenne módja közölni veled, vagy tudna lépni...


A kezdeti hév lecsitult... ez nem jó érzés

Az a baj, ha tényleg mindent megpróbálsz, és nem lelsz viszonzásra, akkor csak jön az egymás nyúzása, kétségek, bizonytalanság...


Nem mondom, h tedd féltékennyé, csak jó lenne ráébreszteni, h téged mások is megkívánhatnak... ki kellene zökkenteni ebből a langyi állapotból. Gondolom a szexi ruhák, a kis kényeztetésen túl vagy... Mondjuk a szexmasszás az beválhat, és ellazít + vágykeltő.

Jázmin tea, zelleres kaják... De ez akkor segít, ha tényleg vannak érzelmei, csak a libidója csökkent le.

2014. szept. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Az a helyzet,hogy mostanában megkérdőjeleződött bennem,hogy tényleg szeret-e..

Nem értem,hogy miért jó ez neki,hogy most vagyunk,hogy nem veszi észre,hogy ez nekem nem jó..

2014. szept. 6. 23:35
 10/16 anonim ***** válasza:
Szexi fehérnemű,egy kis sztriptíz...valahogy rázd fel...Lehet ő meg a másik oldalon pont ezt írja,hogy mindig csak hanyatt vágod magad..
2014. szept. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!