Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet, hogy nimfomániás vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy nimfomániás vagyok?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hónapokban elég gátlástalanná váltam szex terén.Bárkivel,aki tetszik,szexelnék és adott esetben szexelek is,anélkül is,hogy ismerném(pl buli után).Ez szám szerint 13 szexpartner 8 hónap alatt...ami szerintem elég durva,de akkor vált aggasztóvá a dolog,mikor múltkor lefeküdtem a legjobb barátnőm pasijával...de a legdurvább mégis az,hogy nem érzek emiatt bűntudatot,pedig úgy gondolom,hogy kéne :(


Mielőtt jönne a r*b*ncozás,komolyan azon gondolkozok,hogy valami lelki problémám van és ezért állok ilyen közömbösen a szexhez.Úgy vagyok vele,hogy nincs ebben semmi extra,ez csak élvezet és kölcsönös örömszerzés.

Ez lehet nimfománia?Hozzáteszem alapból is nagyon gyakran kívánom a szexet,kapcsolatban naponta többször is akár...



2016. aug. 17. 23:44
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
20%
#18: Na ja, a te felfogásodban minden kizárólag a férfi hibája, te csak a vétlen áldozat vagy, aki véletlenül egy kilőtt spermacsík útjában állt puncival előre mit sem sejtve. Pont ugyanolyan szánalmas vagy, mint a nőtársaid 99%-a.
2016. aug. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Nem mondtam,hogy a pasi a szemét,pont annyira hibás,mint én.


#19 megfogadom a tanácsod :)

Az utolsó két válaszoló pedig vegyen vissza,nem itt kell levezetni a nőgyűlöleteteket.Nem véletlenül írtam ki a kérdést.

2016. aug. 18. 00:31
 23/31 anonim ***** válasza:
20%
Te csak szimplán egy k.urva vagy, ügy lezárva.
2016. aug. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
32%
Tudtommal jobbára nem az én nőgyűlöletem vezetett oda téged, hogy orrba-szájba kúrj mindenkivel, gátlástalanul még a barátnőd hapsijával is. Kevered az okot és az okozatot. Viseld a tetteid következményeit, a kritikát, ha egy erkölcsi moslék vagy, és ne akarj már pont te kioktatni itt bárkit is, te kis templomi szent.
2016. aug. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Wow,itt aki nagyobb lelki problémákkal küzd,az te vagy,Lehasználnónév :D Árad belőled a gyűlölet.
2016. aug. 18. 00:40
 26/31 anonim ***** válasza:
24%
Igazán következetes. Máris hárít a központi témáról, ha érzékeny pontra van rátapintva. Na akkor kefélgess még jó sokat, gyúrd végig az összes nőismerősöd barátját/élettársát/férjét is, úgyis csak azért jöttél ide, hogy néhányan alád pakolgassák a lovat és megnyugtassák a kis labilis lelkivilágodat, hogy korrekten cselekedtél és cselekszel.
2016. aug. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem cselekedtem korrektül,erről szól a kérdés is :) Szövegértés...szimplán csak kötekedni akarsz.A segítőkész válaszokat köszönöm :)
2016. aug. 18. 00:53
 28/31 anonim ***** válasza:
57%
Velem nem akarsz szexelni? :D
2016. aug. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Noren1989 ***** válasza:
Javaslom a pszichomókust én is. Ezt egyedül nem tudod megoldani. Viszont nem-et elkezdhetnél mondani a partnereknek. Önmérséklet, vagy mi a neve.
2016. aug. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Valószínűleg abból adódik ez, hogy el akarod nyomni magadban, ahogy a kérdésedből is kitűnik. amit elfojtunk, az megerősödik. Ha hagyod hogy legyen, ugyanúgy folytatsz mindent mint eddig, csak figyeled közben, és nem ítéled meg, akkor normalizálódni fog.
2016. aug. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!