Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy pasi ronda és taszító,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi ronda és taszító, akkor miért ítélik el ha elmegy egy prostihoz aki legalább kedves hozzá és kielégíti?

Figyelt kérdés
2016. aug. 20. 14:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
Mert a balf.szokat elítélik.
2016. aug. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Ha te ilyen vagy miért érdekel, hogy mit gondolnak mások? Ha nem mész el, nem fognak kevésbé rondának és taszítónak tartani
2016. aug. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
27%

Nincsen visszataszito ember -csak lusta.

Ha figyel az alakjara, a hajara, az apoltsagara, illatara es van stilusa lehetetlen, hogy visszataszito legyen! Plusz meg ha baratsagos es van kisugarzasa.

2016. aug. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

3-as okos légy,hülyéböl van elég.

Szerinted egy igénytelen,lusta szar vagyok?

Nem is láttál!!!Lehetek akármilyen ápolt ha ronda vagyok

2016. aug. 20. 15:24
 5/19 anonim ***** válasza:
Ki nem sz**ja le ki mit gondol.
2016. aug. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát ez egy jó kérdés. A legtöbb ember elítéli azt aki pénzt fizet azért ami ingyen is járna.. De ez esetben az alany nem tehet arról hogy szerencsétlen a nőknél... Szóval a válaszom az, hogy azért mert az emberek többsége: rosszindulatú!
2016. aug. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Azért mert álszentek,irigyek,stb stb...mert az nem elítélendő amikor megcsalják egymást?...
2016. aug. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

#7

Nem az nem elítélendő sőt a rib*kodás sem az.

Ezért irtam, hogy ki nem sz*ja le, hogy más mit gondol. Ha már Úgyis elutasították szerencsétlent, akkor milyen alapon kérik számon, hogy kivel dug? Hogy mire költi el a megkeresett pénzét, ahhoz meg végképp senkinek semmi köze.

2016. aug. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Aki akar az szép nem tudom mi benned a ronda, de semmi olyan nincs, amit nem lehet eltűntetni, kijavítani a külsőn. A kérdésedre válaszolva egyszerűen mert szánalmas. Más megkűzd egy barátnőért, randira hívja, szereti stb erre egyesek meg pár ezresért hívnak egy kur.vát akibe több farok volt már, mint ahány napot élt...
2016. aug. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

9-es hidd el eleget küzdöttem és nem 24éves vagyok...

Amúgy meg egy igényes luxusprosti szintjét kevés átlag nő üti meg!Alakra,stílusra....

2016. aug. 20. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!