Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondolnátok, ha kiderülne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, ha kiderülne egy számotokra nagyon vonzó 28 éves lányról, hogy nem élt még nemi életet? Bele mennétek a kapcsolatba, elgondolkoznátok, vagy gondolkodás nélkül vissza lépnétek?

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 14:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

8: így gondolom, az egyetlen kivétel az lenne ha a csaj nagyon nem akarna szexet, de kapcsolatot meg igen, viszont ezt nagyon nehéz összehozni.

Nem lehetetlen, de ebbe lehet azok a pasik mennének csak bele akikkel valami baj van.

2016. aug. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

"Azért elgondolkodnék, hogy jutott idáig, hogy egyetlen egy emberi kapcsolatában sem tudott eljutni a testiségig 28 évesen."


Vagy épp fordítva: egyetlen egy emberi kapcsolata sem volt képest ezt megfelelően kezelni?

2016. aug. 22. 15:13
 13/19 anonim ***** válasza:
40%

Ne próbáld már másra fogni, hogy nem jött össze eddig neked... Jó persze ez nem zárja ki azt, hogy tényleg nem érdemelték meg azok a pasik akikhez szerencséd volt, de akkor itt felmerül az is, hogy nem tudsz egy normális pasit összeszedni, tehát nem ártana némi önismeret is.

Mert ugye egy kapcsolatban kettőn áll a vásár.

Ettől eltekintve biztos furcsállnám a dolgot, de számomra nem lenne kizáró ok.

2016. aug. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
43%
Nem. Egyrészt elvárom a partnertől, hogy legyen megfelelő szexuális kultúrája: tudja viszonozni, amit tőlem kap. Másrészt akinek egy évtized kevés, hogy a testiségig jusson, annak baj van a fejében.
2016. aug. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"gondolkodás nélkül vissza lépnétek?"


Valahogy úgy.

2016. aug. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
45%
Nekem nem lenne gond, sőt! 20/F
2016. aug. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
88%
Én belemennék, nem zavarna. Örülnék, hogy én lehetek az első neki :)
2016. aug. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. :)
2016. aug. 22. 18:04
 19/19 anonim ***** válasza:
37%

Nekem imponalna a dolog.

38f

2016. aug. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!