Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sosem ujjaz meg, mert úgysem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem ujjaz meg, mert úgysem élvezek el attól. Milyen gondolkodás ez? N

Figyelt kérdés

Akárhányszor kérem a párom, hogy orál helyett kicsit csak ujjazgasson, sosem teszi meg, mert úgysem élvezek el attól.

Na és??? Attól már nem is élvezhetem?

régóta vágyom rá, hogy csak úgy az ágyban csókolózgassunk és közben ujjazzon..

Hát ennyit erről...

Mostanában azt figyeltem meg, hogy szex előtt sem izgat, lehet hogy pont ezért, mert attól szimplán nem élvezek el? Pedig amúgy rohadtul élvezem!

Meg szerintem egy pasinak ilyenkor úgy kellene gondolkodnia, hogy törekszik arra, hogy esetleg megpróbálja hüvelyileg is eljuttatni a csúcsra, erre ő elintézi ezzel a mondattal.

Kicsit elszomorodtam tegnap este is emiatt... lehet hogy szex közben is ezért nem törekszik picit hosszabb menetekre?

Pedig imádom ha a puncimban van az ujja vagy a ....tudjátok mije...


Pasik, nők, mit gondoltok?

Nálatok hogyan megy ez?


2016. jún. 27. 06:10
 1/10 anonim ***** válasza:
A szeretkezéskor azt keresem, mivel tehetem a másikat boldoggá - mert ez tesz engem boldoggá. A pasid egy önző dög... Téged meg ürítésre használ.
2016. jún. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Adj címet aztán segítek rajtad :D. Amúgy nem vágom hogyan jó az ha a másiknak nem. Külön jó ha a lány élvezi, lehet defektes vagyok mert így gondolom.
2016. jún. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nyalás közben is ujjazom. Főleg, mert attól fél perc alatt elmegy. Meg én imádom ha benne vagyok. Még ha csak eleinte az ujjam is. Jó azzal is érezni;)
2016. jún. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne a jó, ha mindketten élveznétek az egészet. Nem kérsz pedig nagyon extrát, úgyhogy érdekes a barátod viselkedése.

Jó fej lehet a párod, hogy ha ezt a minimális dolgot sem tudja megtenni érted. Pedig valakinek ez plusz öröm ha a másiknak élvezetes dolgot okoz :)

2016. jún. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sosem tudtam még hüvelyben el élvezni:(

Csilkó izgatáskor is elélvezek! Mikor volt pasim mindig nyalt és közben ujjazott, addig amíg el nem élveztem. Csak utána rakta be. Beszélj a pasiddal, hogy változtasson.

El sem tudsz élvezni?

2016. jún. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha orál van akkor elélvezek, de egy szimpla ujjazás jól esne akkor is de ez nagy kérés...
2016. jún. 27. 08:51
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet h eltudnal elvezni ugy is. Ne o mondja mar meg h mire kepes a tested es mire nem.
2016. jún. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Cseréld le.
2016. jún. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha már most ennyire önző és ennyit nem képes megtenni a kérésedre, a kedvedért, akkor milyen lesz késöbb?

Nagyon gyorsan szabadulj meg at ürgétől ha eddig még nem tetted volna meg!

Mondom ezt pasiként.

2016. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:/
2016. aug. 23. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!