Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg sok pasi szexszel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok pasi szexszel irányítható? 22/l

Figyelt kérdés

Megjegyezném előre, nem MIND, csak sok, és a kérdésemre általánosságban szeretnék választ kapni. Szóval.


Ha egy pasi jól kivan facsarva szexuális téren, a nő mindent bedob, + még babusgatja is a lelkét, akkor a pasik java úgy táncol, ahogy a nő fütyöl?


2016. aug. 23. 22:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én nem ilyen vagyok, mert nem vagyok szexközpontú. De valóban sokan sok mindenre képesek a szexért, ha épp hiányuk van.
2016. aug. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

#10 Saját tapasztalat? Attól, hogy téged hülyérevesznek.

Amúgy az irányítás nagyon nem csicskáztatás. Ismerek olyan férfit, aki ha nem a nő "irányítása", megnézhetné magát. Értsd: figyelem, támogatás, háttér stb. Itt nem csicskáztatásról van szó! Nem vetítsd ki mindenre a saját értékrendedet!

2016. aug. 24. 07:38
 13/17 anonim ***** válasza:
70%
A p.i.n.a hatalom. Ha tudod használni akkor bármelyiket irányítani tudod.
2016. aug. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Noren1989 ***** válasza:

Igen, ezen nincs mit fokozni. Ha még a lelki babusgatás is megy, akkor simán.


26/F

2016. aug. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Inkább nagyon mély torkúnak kellene lenni... De amúgy nem :)
2016. aug. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha a nő minden szexuális igényemet kielégíti akkor többet engednék neki, de azért ott is van határ.
2016. aug. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én kilógok a sorból, de nekem talán még tetszene is a szexszel irányítás, ha nem megy el az önző, csicskáztatós irányba.


Ha csak arról van szó, hogy a nő határozottabb, talpraesettebb, összeszedettebb, mint én, akkor előbb-utóbb úgyis kiderülne, hogy jobb vezető. Igaz, hogy attól még hogy jobb vezető, nem biztos, hogy akar is irányítani, de ha akar, akkor meg nehéz megtartani a férfi dominanciát, mert az nem túl jó érv a viták eldöntésére, hogy "az van amit a férfi mond".


Szóval ilyen esetben vagy folyamatosan menne a dominanciaharc a barátnőmmel, vagy egyszerűen csak beletörődök, hogy neki jobban megy ez, és inkább hagyom őt érvényesülni. De mindkettőnknek jobb, ha ilyen helyzetben nem én hozom a rosszabb döntéseket és próbálom védeni, hogy miért azt csináljuk amit én mondok, hanem ráhagyom a döntést a barátnőmre, aki jobb döntést hoz.


Csak férfiként ciki beismerni, hogy egy nő jobb döntéshozó, vagy jobban szervezettebb, mint én, még nehezebb csinálni azt, amit mond, főleg ha a nő a barátnőm. :D


De ha túlteszi magát az ember a nőuralom-érzésen, a szex jó feszültség-levezető lehet. Kevésbé érzi elnyomva magát az ember, ha igények ki vannak elégítve. :) Meg tudnék vele barátkozni. :)

2016. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!